Stąd że wszystkich sędziów wybiera jedna partia ? Co ukrócić ? Złodziejstwo jest teraz na większą skalę niż kiedykolwiek. Że, niby jak się dobrali do aferzystów ? Dwa lata komisji, kasa wzięta , widzisz jakieś efekty ? Bo ja nie. następna komisja smoleńska, mają samolot, jakieś nowe rewelacje oprócz wybuchających parówek ? Nie. Przykładów można mnożyć w nieskończoność. A, jak PIS działa to wystarczy przypomnieć posła Piętę, Rodzinny katolik, z dupą w tle, za protekcję i karierę. A Tobie,jak się demokracja nie podoba to zawsze możesz wyjechać do rosyjskiego raju, tam jej nie ma.
Nie wiem na czym opierasz tezę jakoby Katalończycy byli od dawna bardziej lewi niż prawi ale po dalszej części Twojej wypowiedzi stwierdzam jednak brak jakiejkolwiek wiedzy o historii tego kraju. Polecam się douczyć przed następnymi tak żenującymi wypowiedziami.
Nie wiem na czym opierasz tezę jakoby Katalończycy byli od dawna bardziej lewi niż prawi ale po dalszej części Twojej wypowiedzi stwierdzam jednak brak jakiejkolwiek wiedzy o historii tego kraju. Polecam się douczyć przed następnymi tak żenującymi wypowiedziami.
Stąd że wszystkich sędziów wybiera jedna partia ? Co ukrócić ? Złodziejstwo jest teraz na większą skalę niż kiedykolwiek. Że, niby jak się dobrali do aferzystów ? Dwa lata komisji, kasa wzięta , widzisz jakieś efekty ? Bo ja nie. następna komisja smoleńska, mają samolot, jakieś nowe rewelacje oprócz wybuchających parówek ? Nie. Przykładów można mnożyć w nieskończoność. A, jak PIS działa to wystarczy przypomnieć posła Piętę, Rodzinny katolik, z dupą w tle, za protekcję i karierę. A Tobie,jak się demokracja nie podoba to zawsze możesz wyjechać do rosyjskiego raju, tam jej nie ma.
Komentarze
0
Stąd że wszystkich sędziów wybiera jedna partia ? Co ukrócić ? Złodziejstwo jest teraz na większą skalę niż kiedykolwiek. Że, niby jak się dobrali do aferzystów ? Dwa lata komisji, kasa wzięta , widzisz jakieś efekty ? Bo ja nie. następna komisja smoleńska, mają samolot, jakieś nowe rewelacje oprócz wybuchających parówek ? Nie. Przykładów można mnożyć w nieskończoność. A, jak PIS działa to wystarczy przypomnieć posła Piętę, Rodzinny katolik, z dupą w tle, za protekcję i karierę. A Tobie,jak się demokracja nie podoba to zawsze możesz wyjechać do rosyjskiego raju, tam jej nie ma.
3
Nie wiem na czym opierasz tezę jakoby Katalończycy byli od dawna bardziej lewi niż prawi ale po dalszej części Twojej wypowiedzi stwierdzam jednak brak jakiejkolwiek wiedzy o historii tego kraju. Polecam się douczyć przed następnymi tak żenującymi wypowiedziami.
0
kupmy Higuaina na ławkę ;))
3
Nie wiem na czym opierasz tezę jakoby Katalończycy byli od dawna bardziej lewi niż prawi ale po dalszej części Twojej wypowiedzi stwierdzam jednak brak jakiejkolwiek wiedzy o historii tego kraju. Polecam się douczyć przed następnymi tak żenującymi wypowiedziami.
0
kupmy Higuaina na ławkę ;))
0
Stąd że wszystkich sędziów wybiera jedna partia ? Co ukrócić ? Złodziejstwo jest teraz na większą skalę niż kiedykolwiek. Że, niby jak się dobrali do aferzystów ? Dwa lata komisji, kasa wzięta , widzisz jakieś efekty ? Bo ja nie. następna komisja smoleńska, mają samolot, jakieś nowe rewelacje oprócz wybuchających parówek ? Nie. Przykładów można mnożyć w nieskończoność. A, jak PIS działa to wystarczy przypomnieć posła Piętę, Rodzinny katolik, z dupą w tle, za protekcję i karierę. A Tobie,jak się demokracja nie podoba to zawsze możesz wyjechać do rosyjskiego raju, tam jej nie ma.