Wchodze na ta strone zeby napisac wam zebyscie ogarneli niektorych waszych kibicow lub pseudokibicow jak wy wolicie ktorzy wchodza na strone Realu Madryt i sie cisna nieziemsko z naszymi kibicami nie zebym sie zalil ale tu nie widze naszych kibicow cisnacych sie z waszymi. Pozdrowienia dla prawdziwych kulturalnych kibicow i fanow futbolu
Wchodze na ta strone zeby napisac wam zebyscie ogarneli niektorych waszych kibicow lub pseudokibicow jak wy wolicie ktorzy wchodza na strone Realu Madryt i sie cisna nieziemsko z naszymi kibicami nie zebym sie zalil ale tu nie widze naszych kibicow cisnacych sie z waszymi. Pozdrowienia dla prawdziwych kulturalnych kibicow i fanow futbolu
Komentarze
0
Z Atletico i tak dostaniecie po gaciach
0
Wchodze na ta strone zeby napisac wam zebyscie ogarneli niektorych waszych kibicow lub pseudokibicow jak wy wolicie ktorzy wchodza na strone Realu Madryt i sie cisna nieziemsko z naszymi kibicami nie zebym sie zalil ale tu nie widze naszych kibicow cisnacych sie z waszymi. Pozdrowienia dla prawdziwych kulturalnych kibicow i fanow futbolu
0
Wchodze na ta strone zeby napisac wam zebyscie ogarneli niektorych waszych kibicow lub pseudokibicow jak wy wolicie ktorzy wchodza na strone Realu Madryt i sie cisna nieziemsko z naszymi kibicami nie zebym sie zalil ale tu nie widze naszych kibicow cisnacych sie z waszymi. Pozdrowienia dla prawdziwych kulturalnych kibicow i fanow futbolu
0
Z Atletico i tak dostaniecie po gaciach