O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5423
  • Liczba komentarzy 15
  • Polecenia 0

Komentarze

0

0

0

0

dobrze dulii mowisz :)

No ale wiesz przecież Barcy połowa była zalana i strumyki były :D
ehh Zawsze ta Katalonia :D

0

Marin

Wiesz... Ponizyłeś się w tej chwili :D Zachowam się tak samo jak ty
11-1 z Barcą :)

Dobra koniec tematu i zobaczymy w GD jak wygra Barca przyjde tu i pogratuluje.. ALe jak wygra Real to będziecie zwalać wine na murawe i błotko :) NQ

HALA MADRID

Zobacz wszystkie

0

dobrze dulii mowisz :)

No ale wiesz przecież Barcy połowa była zalana i strumyki były :D
ehh Zawsze ta Katalonia :D

0

http://media.tumblr.com/tumblr_lq3pbf1gxD1qcqtrh.jpg

Prosze bardzo jak to grzeczni są ludzie z Farselony . Haha ŚMIAC SIE ??

I nie obrzucajcie mięsem mourinho bo nie tylko on zle sie zachował

Po jakiego h*ja wasza ławka odrazu wylatywala ??? Gdyby nie wy to nic by nie było

HALA MADIRD !!!!!

0

Dobra czlowieku ALepo co odrazu leciie z mordą ze to real zaczoł jak to barca wyskoczyla ???

0

Moge dostac link z filmikiem ze starcia Villa - Ozil???

Własnie herbatnik dobrze mowi cała barca wyleciała chociaz ze marcelo czerwo dostal

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?