O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 33
  • Polecenia 0

Komentarze

0

BAN

0

BAN

0

BAN

0

Gdzie Ronaldo powiedział żę mają szanse na wygranie wszystkiego W TYM roku ?równie dobrze mają szanse wygrać wszystko za rok ;]

loozik panowie loozik święta idą a wy tu piszecie żę Ronaldo się podlizuje bo chce przejść do Barcy :D bez jaj... myślałem że na tej stronie jest troche więcej poważnych ludzi ale troche się przeliczyłem.

Nie mniej jednak pozdrawiam wszyskich kibiców którzy zachowali chociaż część racjonalnego myślenia i widzą że Cristiano to też normalny człowiek który doszedł do swej chwały poprzez ciężką prace!

Jeszcze raz Pozdrawiam i życze Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku... i udanych GD :D

0

nie, nie dostanie

Zobacz wszystkie

0

na stronie realmadrid.pl będzie relacja tekstowa wszystkich chętnych zapraszam :-)

0

Jeżeli tak zagra Barcelona z ManUtd i nie będzie miałą takiego farta jak w tym meczu w którym nie zasłużyła na nic! to Man utd ich rozjedzie :)

0

barcelonista93 Toś pocisnął z tym składem

1.Casillas 2.Ramos 3.Heinze 4.Pepe-down 5.Salgado 6.Kaka 7.Van der Vaart 8.David Silva 9.C.Ronaldo 10.David Villa 11.Higuain

Ja bym bardziej typował

1.Casillas 2.Ramos 3.Javi Guerrero/Metzelder 4.Pepe-down(?) 5.Heinze 6.Kaka 7.Lass 8.Robben 9.C.Ronaldo/Ribery 10.David Villa 11.Higuain

Wygląda lepiej, ja tu widze 2 wychowanków + Higuain który poniekąd został "wypromowany"(jeżeli tak można powiedzieć;]) przez Real

czyli co? mam nadzieje że następna Liga będzie ciekawsza a final CL hiszpański :)

Pozdrawiam

0

Marzyć każdy może ;)

0

Zdjęcie casillasa w wszystkich newsa'ch to samo dalibyście inne chociażby z strony realu :>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?