11 grudnia 2011, 01:10
0
@fifimaniak nie wchodź na stronę realu madryt , to nie jest strona dla prawdziwych kibiców piłki nożnej , tam jest jedno wielkie bagno , takiej strony to jeszcze nie widziałem
25 października 2011, 23:26
DaMilio JA!
28 września 2011, 21:37
MessiandAndres Nigdy nie podawaj swojego numeru tel. później debile będą ci spamować. pozdro i przemyśl to ;)
28 września 2011, 21:35
20 sierpnia 2011, 21:39
Niech Peszko kupią :D
23 maja 2011, 19:58
Ale on jest śmieszny .... TY KUR.... !!!
28 maja 2011, 23:05
Mam nadzieje ze Mou teraz buja się w jakimś ciemnym kącie jak sierota z nerwów...
14 sierpnia 2011, 21:14
już czuć napięcie ;)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
@fifimaniak
nie wchodź na stronę realu madryt , to nie jest strona dla prawdziwych kibiców piłki nożnej , tam jest jedno wielkie bagno , takiej strony to jeszcze nie widziałem
0
DaMilio
JA!
0
MessiandAndres
Nigdy nie podawaj swojego numeru tel. później debile będą ci spamować. pozdro i przemyśl to ;)
0
MessiandAndres
Nigdy nie podawaj swojego numeru tel. później debile będą ci spamować. pozdro i przemyśl to ;)
0
Niech Peszko kupią :D
0
Ale on jest śmieszny .... TY KUR.... !!!
0
Mam nadzieje ze Mou teraz buja się w jakimś ciemnym kącie jak sierota z nerwów...
0
Niech Peszko kupią :D
0
już czuć napięcie ;)
0
MessiandAndres
Nigdy nie podawaj swojego numeru tel. później debile będą ci spamować. pozdro i przemyśl to ;)