0

Real był zbyt pewny siebie i to ich zgubiło

0

mecz jest nasz:) VeB Real nie istnieje

0

My realu nie znamy i nie chcemy, w Europie rządzi Barca a real jest kroplą wody w oceanie.

0

Nazwe też mogli ściągnąć z Barcy a może tak FC Bunyodkor niedługo to piłkaże imiona pozmieniają na takie jakie mają piłkarze Barcy:P

0

Zawsze chciałem żeby Llaporta nie odchodził, ale jak sie dowiedziałem tego że on nie nawidził R10, Eto i Deco to żałuje że go już dawno nie wyrzucili, bo R10 i Deco już nie wrócą nigdy!

0

ej co jak co ja też lubie R10 i jest mi szkoda że odszedł ale takie głupoty pisać to już przesada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?