O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5741
  • Liczba komentarzy 85
  • Polecenia 0

Komentarze

Qss

0

niech przedluza i logo niech zostanie bo mi bardzo sie podoba ze barca bierze udzial z taka organizacja do walki przeciw aids itp. a ci co jadem pluja to sie nie znaja i pol metrowy kij im w oko

Qss

0

jo ale ja tam wole zeby pique pozostal pique a nie zadnym piquenbauerem czy jak tam to sie pisalo

Qss

0

Weeeee! super ze tak sobie poczyna w reprezentacji trzymaj ta forme i pomagaj barcie najlepiej jak umiesz

Qss

0

Albo zaczniesz pisać coś mądrego, albo pożegnamy się na stałe. Na razie tygodniowy BAN ;] - Ice

Qss

0

lepiej włączcie sobie dowolny kanał informacyjny np. polsat news i poogladajce sobie jak gornikow wycigaja w chile !

Visca el CHILE!

Zobacz wszystkie
Qss

0

ale tez leo z nautry jest niesmialy.... byly wywiady z innymi graczami i to podkreslali ze w szatni leo siedzi cicho czarles lub xavi to sa swietni ludzie z charyzma, leos ich bije na glowe lecz umiejetnosciami... czarls , xavi , valdes, i ? cesc ?

Qss

0

melduje wykonanie zadania.

Qss

0

tymczasem na wp.pl pisza ze pepe ten z realu rozmawia z barca na temat kontraktu... marne ploty zapewne

http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Pepe-rozmawia-z-Barcelona,wid,12733876,wiadomosc.html

Qss

0

eh bojan

Qss

0

marco idz stad i nie prowokuj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?