Qjon
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
32 mln za niego to gruba przesada... Lepiej dołożyć drugie tyle i spróbować wyciągnąć z Arsenalu Fanregasa...
0
Brać go z pocałowaniem ręki... Możemy mieć dobrego bramkarza w jego osobie przez dłuugi czas...
0
Wykupić Ville i Silve z Valencii i tyle... Ten Juan Mata tez ciekawie, bo w sumie lepiej kupować mniej znanych piłkarzy i ich promować i pomagać im stawać się gwiazdami, niż kupować Gwiazdy za grube miliony i patrzeć jak z czasem ich blask słabnie... Takie moje zdanie.