O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3600
  • Liczba komentarzy 157
  • Polecenia 39

Komentarze

2

Zastąpić Don Andresa? Ehh... Do tej pory nie widziałem piłkarza z taką elegancją i kontrolą nad piłką i nie sądzę żebym zobaczył w najbliższej przyszłości. El Ilusionista, będziemy tęsknić bardzo!

1

Widać, że chłopak lubi sobie pograć w CSa :D

2

Bez przesady, nieprzyjęcie nagrody jest czymś absolutnie normalnym, nawet poza światem sportu, i wcale nie oznacza focha czy braku pokory. Tym bardziej że, Messi nie uczestniczy w konkursie na najlepszego zawodnika wieczoru, tylko rozgrywa mecz turniejowy!

1

To jest powiedzenie zaczerpnięte z biblii moronie... get your facts straight..

0

Halo, Blatter? Proszę natychmiast przyjechać na Pireneje!!

Zobacz wszystkie

4

Przestaje mi się to podobać, bo ile można do cholery! Polityka transferowa Barcelony to jest jakaś loteria, nie wiem, Zubi sobie dartami rzuca w zdjęcia zawodników, czy co? Transfery out to zawsze są jakieś jaja, Villa, Yaya, Thiago gdy w klubie premiowani są tacy zawodnicy ja Pedro, Busi, niszczy się takich grajków jak Ibra czy Song. Teraz jak wypala się duet Xavi, Iniesta to kogo sprzedajemy?? Jednego z najlepszych na swojej pozycji, młodego i perspektywicznego Cesca, który w ubiegłym sezonie rozrzucany po boisku jak gnój po polu miał staty z kosmosu! Wkurw mam niesamowity przez tych nieudaczników z zarządu - powinno się ich wieszać za jaja.

4

Szto eta? Eta sztacheta. :D

3

Poważnie zastanawiam się nad zawieszeniem kibicowania Barcelonie na czas noszenia trykotu Blaugrana przez tego boiskowego frajera.

Quo vadis Barcelono??

3

Brać go! To zajebisty środkowy obrońca, mówię Wam!!

3

https://www.youtube.com/watch?v=eF4kSWnY2Z8

Za które?
Wara mi od Barcy z tym psycholem.