0

meczyk jest tutaj i prawie wogole sie nie zacina

http://www.justin.tv/neo40_2

0

Według mnie powinien przyjść go barcy, bylo powiedziane ze nie beda wydawali "kosmiicznych" pieniedzy, a on "nie jest drogi", ale dobry.

VEB

0

Nie marnują czasu.

Widać że biorą poważnie swoją pracę

0

tu najprawdopodobniej bedzie:

http://www.justin.tv/luchoquirozz

0

Jak to dbrze brzmi: Barca: Real Madryt- 2:0

Szkoda tylko, ze nie było 4:0, ale i tak sie ciesze jak nigdy.

Pozdawiam wszystkich CLULES

Mes que un club barca

Visca el barca

Mes que un club

Visca el barca

0

Mati91 - zobacz stację, która jest czwarta od góry

0

teraz sie mniej zacina, ale obraz jest do niczego

0

http://www.justin.tv/mazingerzz

Mi dziala dobrze, poza tym, ze troche przerywa

0

Dzieki za link. XD

0

Masakra!!!!!

He! He! Bebzie 15:1

VEB!

0

regulamin

ostatnie ostrzeżenie!

mod

0

Tak jak mowilem 1:1 i w doliczonym czasie sztrzela messi

0

BEDZIE 1:1 a w doliczonym czasie messi sztrzeli gola i barca wygra 2:1

0

Szkoda ze to nie jest w n-ce w HD, ale moze byc:)

0

PS Ten program jest niekodowany

0

TVE INTERNACIONAL jest w N na prog. 178

0

ja w niego dalej wierze

Visca el Barca!!!

Visca el R10!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?