Qbazaremba
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
zawada k. opola
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
meczyk jest tutaj i prawie wogole sie nie zacina
http://www.justin.tv/neo40_2
0
Według mnie powinien przyjść go barcy, bylo powiedziane ze nie beda wydawali "kosmiicznych" pieniedzy, a on "nie jest drogi", ale dobry.
VEB
0
Nie marnują czasu.
Widać że biorą poważnie swoją pracę
0
tu najprawdopodobniej bedzie:
http://www.justin.tv/luchoquirozz
0
Jak to dbrze brzmi: Barca: Real Madryt- 2:0
Szkoda tylko, ze nie było 4:0, ale i tak sie ciesze jak nigdy.
Pozdawiam wszystkich CLULES
Mes que un club barca
Visca el barca
Mes que un club
Visca el barca
0
Mati91 - zobacz stację, która jest czwarta od góry
0
teraz sie mniej zacina, ale obraz jest do niczego
0
http://www.justin.tv/mazingerzz
Mi dziala dobrze, poza tym, ze troche przerywa
0
Dzieki za link. XD
0
Masakra!!!!!
He! He! Bebzie 15:1
VEB!
0
regulamin
ostatnie ostrzeżenie!
mod
0
Tak jak mowilem 1:1 i w doliczonym czasie sztrzela messi
0
BEDZIE 1:1 a w doliczonym czasie messi sztrzeli gola i barca wygra 2:1
0
Szkoda ze to nie jest w n-ce w HD, ale moze byc:)
0
PS Ten program jest niekodowany
0
TVE INTERNACIONAL jest w N na prog. 178
0
ja w niego dalej wierze
Visca el Barca!!!
Visca el R10!!!