O sobie

  • Zainteresowania sport, IT, high tech, biznes, polityka
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2001

Statystyki

  • Dni w serwisie 2236
  • Liczba komentarzy 1128
  • Polecenia 3278

Komentarze

Qam

1

Barcelona ma wszystkie karty w ręku jeśli chodzi o transfer Neymara. To Neymar musi odejść z PSG, a Barcelona może, ale nie musi go pozyskać.
Na miejscu Bartomeu, biorąc pod uwagę nieprzychylne słowa brazylijczyka pod adresem zarządu Barcelony i sprawy sądowe przeciw Barcelonie negocjacje poprowadziłbym mniej więcej tak:
https://youtu.be/QFk5u8_NMqg?t=90

Qam

0

@MarioVeB! To w najważniejszych meczach jak pisałem będzie grał przed nim Suarez. Ostatnie sezony dobitnie pokazały, że transfery na ławkę się nie sprawdzają. Albo stawiasz na zawodnika i pokazuje on swoje możliwości albo przepadnie, nie rozwinie potencjału. Ściąganie 9tki do rotacji z Suarezem skończy się tak samo jak w przypadku Paco.

Qam

0

@VenoM Więc w Barcy będzie grał przed nim Luis. Przecież chyba nikt o zdrowych zmysłach nie wyobraża sobie sytuacji, że przychodzi napastnik i Suarez gra koncówki. Nie żartujcie.

Qam

0

@MarioVeB! Większość sezonu w Atletico grał jako napastnik lub cofnięty napastnik. Tak samo w reprezentacji Francji. Barcelona grająca w sezonie 2010/11 MVP w ataku pokazała, że nie musisz grać w ataku wysokimi i silnymi zawodnikami. To nie Fifa :)

Qam

7

Brakuje modelu budowania drużyny zaproponowanego przez Pepa w Barcy. Bardzo mocna jedenastka, 3 - 5 zawodników gwarantujących jakość na ławce, a pozostałe pozycje obsadzone przez młodzież, która wchodzi do pierwszej drużyny. Świetnie zachowany balans.

Zobacz wszystkie
Qam

96

Ciekawostka.
Seri w 4 meczach tego sezonu zaliczył tyle samo asyst co Andre Gomes w 47 występach w barwach Barcelony w poprzednim sezonie :)

Qam

72

https://pbs.twimg.com/media/CMxZlVbWsAAxBD1.jpg

Ostatnie testy Pedro w Chelsea.

Qam

70

Już sprowadzam na ziemię. W wieku Halilovicia Leo pakował hat tricka Realowi. Halilovic nie miał pewnego miejsca w Barcy B.
Pozdrawiam serdecznie.

Qam

52

Rafa powinien zostać. Gołym okiem widać po tych dwóch meczach presezonu, że ma "podłogę" tam gdzie Denis sufit. Byle tylko zdrowie dopisało.

Qam

48

Krótka odpowiedź do zaistniałej sytuacji

https://www.youtube.com/watch?v=2h9zNR2NA4U