O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 70
  • Polecenia 0

Komentarze

0

0

zdjęcia będą później gdyż nie jestem u siebie w domu teraz, ale proszę się martwić i cierpliwie poczekać ;)

0

Iker zachowuje zawsze klasę. To się ceni. Niestety nie można tego powiedziec o innych zawodnikach Realu. Spójrzmy chocby na takiego Sergio Ramosa. Brutalny, agresywny, do tego często symuluje (jak np przy tym wolnym po którym padł gol nr 2 dla Realu- moim zdaniem Iniesta nie faulował go absolutnie, Ramos tylko czekał na to by móc się wywrócic). Gdzie szacunek do-jakby się wydawało- kolegów z reprezentacji?

0

nadużywa słowa `szczęście` w pierwszym akapicie ;D

a tak poważnie zaskoczył Real. Jego taktyka się sprawdziła. Graliśmy dużo więcej prostopadłych piłek, nie było już grania w szerz. Obrońcy byli więc zgubieni :) Wielki szacunek dla Pepa i liczę na coś równie genialnego w środę ;)

0

bartusS- już leci link :)

http://www.megaupload.com/?d=L2OF41VD

Zobacz wszystkie

0

nasze chłopaki są naprawdę wspaniałe ;) to piękne.

0

zdjęcia będą później gdyż nie jestem u siebie w domu teraz, ale proszę się martwić i cierpliwie poczekać ;)

0

skład bardzo mi się podoba. Liczę na duecik Hleb-Henry ;) no i Guddi z Yayą :) super , oby były 3 pkt.

0

Rafa byłby moim zdaniem najodpowiedniejszy na 3 kapitana. Zobaczymy jak to będzie

0

świetnie, podoba mi się :D no i El Capitano w nagłówku :) gratuluje dobrej pracy i pozdrawiam .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?