Użytkownik zbanowany
5 lutego 2013, 22:37
0
5 lutego 2013, 20:54
Nie bo jesteś słaby
5 lutego 2013, 20:50
I po co to ?
5 lutego 2013, 20:03
Rosel to dno, gówno zrobil dla tego klubu, niech wy****a
5 lutego 2013, 14:11
Ciekawe ile będzie zarabiać
Bardzo porządny trener, wydaje mi sie na następce Tito
5 lutego 2013, 14:12
A Real z nimi 5:0...
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
0
0
Nie bo jesteś słaby
0
I po co to ?
0
Rosel to dno, gówno zrobil dla tego klubu, niech wy****a
0
I po co to ?
0
Nie bo jesteś słaby
0
Ciekawe ile będzie zarabiać
0
Bardzo porządny trener, wydaje mi sie na następce Tito
0
A Real z nimi 5:0...