O sobie

  • Zainteresowania Gra w piłkę nożną
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2010

Statystyki

  • Dni w serwisie 4872
  • Liczba komentarzy 98
  • Polecenia 47

Komentarze

0

Przecież to wiadome ;) Przetarg nadal trwa i żadna ze stacji Eleven czy też Canal+ nie może dodać do programu TV meczy z La Ligi dopiero jak ktoś wygra przetarg to pojawią się one w programie TV

0

Mecz o Superpuchar Europy będzie transmitowany na Canal+ Sport

8

Mecz o Superpuchar Europy pomiędzy Barceloną a Sevillą będzie transmitowany w Canal+ Sport. Na Oficjalnej stronie Canal+ jest filmik, który przedstawia nadchodzące wydarzenia sportowe na miesiąc Sierpnień.

0

To pewne, że NC + straciło prawa do Ligi Hiszpańskiej ?

0

Szkoda słów na Canal . Mieli tyle ludzi a teraz jak jeszcze stracą prawa do Ligi Hiszpańskiej to te ich nowe kanały polecą w dół. U mnie pewnie będą te nowe kanały Eleven w osobnym pakiecie też za około 30 zł i teraz zastanawiaj się czy Canal czy Eleven

Zobacz wszystkie

9

Godzina meczu ? Oni powinni być przygotowani do gry o każdej godzinie. Jakoś Albie. Bravo czy Pique nie przeszkadzała godzina meczu i zagrali bardzo dobrze tak samo Messi o którym nie trzeba wspominać że daje z siebie wszystko w każdym meczu. Szkoda słów na ten zarząd

8

Mecz o Superpuchar Europy pomiędzy Barceloną a Sevillą będzie transmitowany w Canal+ Sport. Na Oficjalnej stronie Canal+ jest filmik, który przedstawia nadchodzące wydarzenia sportowe na miesiąc Sierpnień.

6

Czyli rozumiem Luis Enrique do zwolnienia ? Bo Barcelona przegrała jeden mecz. Szkoda słów na takich co piszą takie głupoty

6

Moim marzeniem jest aby Real stracił dzisiaj punkty z Athletic i Barca zrówna się punktami z Realem.

6

Tak oglądam sobie ten mecz Realu i na razie nic specjalnego w ich grze nie widzę. Może maja skład jak to można powiedzieć napakowany gwiazdami ale widać, że jeden chce być lepszy od drugiego i to psuje całą grę Realu. Niech dalej tak grają to Barcelona ich pociśnie w Gran Derbi i to ostro bo w Barcelonie jest zgranie a nie jak w Realu tylko rządzi tam Ronaldo co ma tubkę żelu na włosach (Patrząc to mogę stwierdzić że prawie cała drużyna ma włosy na żel). Barcelona to po prostu Barcelona coraz lepsza z każdym sezonem i oby tak dalej. VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?