0

A teraz ochłoń i odpowiedz sobie na pytanie co jest najważniejsze w futbolu.
Tak dokładnie, BRAMKI.

1

Ja bym jeszcze dodał to, że Atleti postawi autobus :p

0

A z Celtą w niedziele to pewne zwycięstwo było prawda?

0

W meczu:
BBC > MSN

2

Dla niektórych ważniejsze jest to żeby Ronaldo nie strzelił bramki niż zwycięstwo Barcelony...

0

Bo to jest akurat prawda :D

2

I to jeszcze wychowankowie :)

0

Nie wiem, najciekawsze mecze puszczają chyba.

1

Ogląda ktoś MLS na Eurosporcie? Grają Kaka w Orlando i David Villa w New York FC

0

Powiem wam że jesteście żałośni i zalatuje hipokryzją, gdy Real grał z Villareal takie samie najazdy były na trenera gości.

0

Jak padnie szybko bramka - manita.
Jeżeli nie - męczarnia i 0-0 albo fartowne 0-1

0

Warszawski koks? :D

3

jaką formę?To z meczu z Malagą?

0

A PSG znowu ciśnie i przegrywa

0

Są dwie mozliwości. Albo Chelsea postawi autobus i będzie nudny mecz, który skończy się wynikiem 0:0. Albo mecz będzie bardzo emocjonujący coś w stylu PSG-Barcelona w Paryzu :)

0

Dokładnie. Dopiero połowa lutego... a w jak kwietniu mu forma spadnie to będziecie go sprzedawać do Chelsea za 250mln...

0

Macki pereza są wszędzie, akurat wtedy kiedy nie mają formy kalendarz jest dla nich idealny... ludzie zanim coś napiszecie zastanówcie się 2 razy ....

0

po prostu real zagrał mega słabo

0

Do meczu ponad miesiąc... Jeszcze się wszystko odwróci i będzie płacz

2

To było śmieszne 2 tygodnie temu...

0

I tak awansują dalej

0

chyba napisał, ze liga a nie kluby ją reprezentujące w Europie ;)

0

Lyon - PSG i Real - Atletico najlepsze według mnie

2

Idź spać dziecko...

0

Tylko wiesz, mecz u siebie a mecz na wyjeździe to duża różnica :P

1

Ledwo wygrali z Espanyolem u siebie, więc komentarz chyba zbędny

0

Ale pusto na stadione

0

No to Pique teraz się nie popisał

0

Rafinha > Thiago

0

Alba zepsuł piękną akcje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?