PozdrawiamCię
Dołączył/a: marzec 2011
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli nagrody dostają sympatyczniejsi to Mourinho nie powinien dostać żadnej :D
0
Ashley Cole i Szczęsny to raczej słaby pomysł. Cole zwyczajnie nie nadaje się do stylu Barcy, a Wojtek nie zniesie tego, że nie będzie już numerem 1.
0
Moim zdaniem spadnie na niego zbyt dużo odpowiedzialności. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Czekam na wypowiedź Messiego.
0
BARCA MISTRZEM!!!!!! MESSI KRÓLEM!!!!