0

nie dzielisz przez 20 tylko przez 2 bo masz 2 oceny, skala ocen pozostaje bez zmian

0

nasuwa się pytanie, co jeśli jakiś kibic przedostałby się z nożem? jak wiadomo psychopaci żyją na tym świecie

0

bardzo super że tłumaczycie, oglądałem kiedyś coś podobnego na yt, ponad godzinny film ale niestety napisy były przez 10/15min więc dużo traciło się ogladając takie cośbez znajomości katalońskiego czy hiszpańskiego

szacuun, czekam na następną część

0

no jedyny, koło montoyi

0

piszczek zawala przy wiekszości goli traconych przez polske

0

link proszę!

0

montoya!

0

montoye za alvesa bym widział w drugiej połowie, bo alves strasznie dużo strat

na siłę szuka messiego jakimiś dziwnymi podaniami

0

coś mi się wydaje, że cr7 właśnie przegrał złotą piłkę za ten sezon

0

valdes pionek

0

valdes od kilku a może i kulkunastu meczy udowadnia, że jest pionkiem

można by messiego postawić zamiast niego i byłby podobny jak nie lepszy efekt

0

na prawej cuenca na lewej tello, co to będzie =D

0

proszę zapodaj ktoś link do angielskiego komentarza

0

o kolędach? co on o piwie gada..

0

co jest nie tak z tym komentatorem..
pierwszy raz go słucham i coś czuje będę miał sporo zabawy

tylko szkoda ze zapomina o komentowaniu meczu

0

"w którym Barça pokonała 2:0 Manchester, a francuski obrońca wzniósł w górę puchar jako pierwszy. "
a nie 3:1?

0

Hiszpania, Meksyk  Dzień Świętych Niewiniątek (el Día de los Santos Inocentes - w krajach hiszpańskojęzycznych jest on okazją do żartów i kawałów - odpowiednik prima aprilis)

by wikipedia

0

messi chyba zapomniał jak zapierdziela bo go reszta drużyny chciała uściskać tylko jeden problem - weź go tu dogoń

0

czemu każdy stream wywala jak są bramki X ) ?

0

@jk_21

i jeszcze zostały by im 92mln

0

nie zapominajcie o wspaniałej pracy arbitrów w dzisiejszym meczu, błędów można było się doliczyć na palcach jednej ręki i to głównie o to, dla kogo aut.

VISCA EL BARCA!

0

Poza przerzuceniem nad poprzeczką piłki po strzale głową i wyłapaniem kilku piłek przez cały mecz mógł w zasadzie dłubać w nosie.

w rękawicach x)

0

ta leprzy

0

c7 ;)

0

pele wygral

0

#samuel E.

uwierz mi, że c7 zna angielski tylko porostu chodzi o patriotyzm

0

ten koleś fajne ryjki robi ;D

0

grunt ze wszystko mozna zrozumiec .. takie cos powinno z napisami leciec

0

ale to się ciągnie ;d

0

messi FTW!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?