O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Iniesta, Neymar, Ronaldinho, Balotelli
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 4399
  • Liczba komentarzy 9
  • Polecenia 4

Komentarze

0

O SRUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU ALVES

0

nie wierzę, za głupotę powinni banować z marszu

1

i był jeszcze Dida

0

Jest chyba Kameni, co?

0

Nie karmić trolla...

Zobacz wszystkie

2

A śmialismy się rok temu z Bale'a, że niby szklany...

1

Chciałbym żeby ktoś mi coś wytłumaczył. Jakim prawem Di Maria (11 goli, 26 asyst) jest wyceniany przez klub na 50 mln (do tego daje dupy na mundialu), a Alexis (21 bramek, 17 asyst) grający świetny turniej jest wyceniany na 25?:O

1

i był jeszcze Dida

0

szkoda go, tak się super zapowiadał...

0

Nie karmić trolla...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?