30 listopada 2014, 21:45
0
O SRUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU ALVES
27 listopada 2014, 19:49
nie wierzę, za głupotę powinni banować z marszu
27 listopada 2014, 19:48
1
i był jeszcze Dida
27 listopada 2014, 19:47
Jest chyba Kameni, co?
22 września 2014, 16:04
Nie karmić trolla...
22 sierpnia 2014, 11:20
2
A śmialismy się rok temu z Bale'a, że niby szklany...
23 czerwca 2014, 17:23
Chciałbym żeby ktoś mi coś wytłumaczył. Jakim prawem Di Maria (11 goli, 26 asyst) jest wyceniany przez klub na 50 mln (do tego daje dupy na mundialu), a Alexis (21 bramek, 17 asyst) grający świetny turniej jest wyceniany na 25?:O
2 lipca 2014, 13:04
szkoda go, tak się super zapowiadał...
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
O SRUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU ALVES
0
nie wierzę, za głupotę powinni banować z marszu
1
i był jeszcze Dida
0
Jest chyba Kameni, co?
0
Nie karmić trolla...
2
A śmialismy się rok temu z Bale'a, że niby szklany...
1
Chciałbym żeby ktoś mi coś wytłumaczył. Jakim prawem Di Maria (11 goli, 26 asyst) jest wyceniany przez klub na 50 mln (do tego daje dupy na mundialu), a Alexis (21 bramek, 17 asyst) grający świetny turniej jest wyceniany na 25?:O
1
i był jeszcze Dida
0
szkoda go, tak się super zapowiadał...
0
Nie karmić trolla...