Ale ten ich Huntelaar rozstrzelał, kolejny mecz i dwie bramki (narazie dwie). Jakby był w Realu od początku tego sezonu to Eto'o miałby z kim konkurowac ;-)
Alves ma dużo swobody, a spowodowane jest to tym, że cała Barcelona wymienia podania, kontroluje sytuacje na boisku a stoperzy asekurują go z kazdej strony, S.Ramos pierwszą część sezonu nie miał takich "udogodnień"
S.Ramos udowadnia od dobrych 3 lat kto rządzi na jego pozycji, czyli on sam. Oczywiście ma czasem słabsze mecze (np. dwa pierwsze na Euro) ale powinieneś się skupić na jego formie dobitniej. Nie mów że Alves, jego forma w tym sezonie opiera sie na formie całego zespołu.
Robben od początku tego sezonu wraz z Messim króluję na skrzydle w lidze hiszpanskiej, może dlatego.
Fakt, zapomniałem o C.Ronaldo, był genialny.
A jeśli mówisz o sezonie poprzednim to sobie chyba oboje kpiny robimy, myśląc że Messi był w pierwszej 5 najlepszych skrzydłowych w 2008 roku..
Doskonale wiem kto to jest Aimar, ale akurat treść Twojej mądrej wypowiedzi skłania sie ku pajacowaniu.
Chodzi mi o to, że szukacie tylko dziur i negatywnych aspektów dlaczego wygrał Real Madryt. Odpowiedź jest krótka i najprawdziwsza - bo był LEPSZY. W drugiej połowie o 2 klasy lepszy.
Wy kibice Barcy zawsze macie jakieś skomplikowane rozwiązania typu: Real wygrał PD bo Barca grała słabo. Ha Ha Ha, i gdzie tu impresja? To jest cholernie logiczne - jeden wygrywa bo drugi jest słabszy.
jp77
Ja przynajmniej patrze na to w rzeczywisty sposób, bo ViscaElBarców na stronie Realu masa, tylko żaden nie wie co to klasa ^^
S.Ramos udowadnia od dobrych 3 lat kto rządzi na jego pozycji, czyli on sam. Oczywiście ma czasem słabsze mecze (np. dwa pierwsze na Euro) ale powinieneś się skupić na jego formie dobitniej. Nie mów że Alves, jego forma w tym sezonie opiera sie na formie całego zespołu.
Robben od początku tego sezonu wraz z Messim króluję na skrzydle w lidze hiszpanskiej, może dlatego.
Fakt, zapomniałem o C.Ronaldo, był genialny.
A jeśli mówisz o sezonie poprzednim to sobie chyba oboje kpiny robimy, myśląc że Messi był w pierwszej 5 najlepszych skrzydłowych w 2008 roku..
Alves ma dużo swobody, a spowodowane jest to tym, że cała Barcelona wymienia podania, kontroluje sytuacje na boisku a stoperzy asekurują go z kazdej strony, S.Ramos pierwszą część sezonu nie miał takich "udogodnień"
Komentarze
0
Ban!
0
Ale ten ich Huntelaar rozstrzelał, kolejny mecz i dwie bramki (narazie dwie). Jakby był w Realu od początku tego sezonu to Eto'o miałby z kim konkurowac ;-)
0
Sergio Ramos > Dani Alves
Jeszcze mu troszkę brakuję, ale niewiele
0
Alves ma dużo swobody, a spowodowane jest to tym, że cała Barcelona wymienia podania, kontroluje sytuacje na boisku a stoperzy asekurują go z kazdej strony, S.Ramos pierwszą część sezonu nie miał takich "udogodnień"
0
S.Ramos udowadnia od dobrych 3 lat kto rządzi na jego pozycji, czyli on sam. Oczywiście ma czasem słabsze mecze (np. dwa pierwsze na Euro) ale powinieneś się skupić na jego formie dobitniej. Nie mów że Alves, jego forma w tym sezonie opiera sie na formie całego zespołu.
Robben od początku tego sezonu wraz z Messim króluję na skrzydle w lidze hiszpanskiej, może dlatego.
Fakt, zapomniałem o C.Ronaldo, był genialny.
A jeśli mówisz o sezonie poprzednim to sobie chyba oboje kpiny robimy, myśląc że Messi był w pierwszej 5 najlepszych skrzydłowych w 2008 roku..
0
El Payaco -
Twój nick mówi wszystko.
To piłka nożna a nie kółko dwóch nienawidzących się klubów. To nasz odwieczny rywal, nic więcej.
Szacunek za zwycięstwo w pięknym stylu dla Realu Madryt!
0
El Payaco
Doskonale wiem kto to jest Aimar, ale akurat treść Twojej mądrej wypowiedzi skłania sie ku pajacowaniu.
Chodzi mi o to, że szukacie tylko dziur i negatywnych aspektów dlaczego wygrał Real Madryt. Odpowiedź jest krótka i najprawdziwsza - bo był LEPSZY. W drugiej połowie o 2 klasy lepszy.
Wy kibice Barcy zawsze macie jakieś skomplikowane rozwiązania typu: Real wygrał PD bo Barca grała słabo. Ha Ha Ha, i gdzie tu impresja? To jest cholernie logiczne - jeden wygrywa bo drugi jest słabszy.
jp77
Ja przynajmniej patrze na to w rzeczywisty sposób, bo ViscaElBarców na stronie Realu masa, tylko żaden nie wie co to klasa ^^
Adie do nastepnych Grand Derbi!
0
No Wasze zacne jedenastki marzeń, na szczęście nie są najlepsze.
Najlepsza jedenastka to -
Casillas-S.Ramos- Rio Ferdinand-Terry -Evra
Messi-Ribery-Fabregas-Robben
Torres-Benzema
Gdyby nie to, że kibicujecie Barcelonie, przyznalibyście rację...a tak nawet nie liczę na to ;-)
0
S.Ramos udowadnia od dobrych 3 lat kto rządzi na jego pozycji, czyli on sam. Oczywiście ma czasem słabsze mecze (np. dwa pierwsze na Euro) ale powinieneś się skupić na jego formie dobitniej. Nie mów że Alves, jego forma w tym sezonie opiera sie na formie całego zespołu.
Robben od początku tego sezonu wraz z Messim króluję na skrzydle w lidze hiszpanskiej, może dlatego.
Fakt, zapomniałem o C.Ronaldo, był genialny.
A jeśli mówisz o sezonie poprzednim to sobie chyba oboje kpiny robimy, myśląc że Messi był w pierwszej 5 najlepszych skrzydłowych w 2008 roku..
0
Alves ma dużo swobody, a spowodowane jest to tym, że cała Barcelona wymienia podania, kontroluje sytuacje na boisku a stoperzy asekurują go z kazdej strony, S.Ramos pierwszą część sezonu nie miał takich "udogodnień"