O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1693
  • Liczba komentarzy 237
  • Polecenia 360

Komentarze

0

Trener zdziwko jakie hehe

1

Wygramy to. Zobaczycie ;)

0

@Krzychu1010 a skad Krzychu jestes?

0

@Krzychu1010 i co w tym złego?

0

@itmustbejoke miejmy nadzieję.

Zobacz wszystkie

49

To Jego rok. Brawo Leo.
▪︎Król strzelców ligi mistrzów,
▪︎najlepszy zawodnik ligi mistrzów,
▪︎najwięcej goli z top 5 lig do momentu gloswowania
▪︎najwięcej asyst w top 5 lig
▪︎najwięcej kluczowych podań w top 5 lig
▪︎najwięcej dryblingów w top 5 lig
▪︎król strzelców ligi hiszpańskiej
▪︎najwięcej asyst w lidze hiszpańskiej
▪︎najwięcej goli strzelonych z wolnych z top 5 lig

23

Musiałbym na głowę upaść ;)

23

Chciałbym aby mecz ułożył sie dla nas w taki sposób. Zdobywamy brameczkę do 20 min. Później Chelsea odkrywa się a my ba bach im jeszcze na dokładkę 2 sztuki i po herbacie. Vamos Blaugranka!

16

Takie dni z LM lubię. Od samego ranka czuje, że to bedzie dobry dzień z finałem na San Paolo. Spokojnego dnia fanatycy.

15

DOŚĆ CIEKAWA OPINIA.
" Jakość ekipy Polsatu delegowanej do pracy przy Euro 2016 od samego początku budziła spore wątpliwości i - zgodnie z oczekiwaniami - mecze komentowane przez inne duety, niż Mateusz Borek i Tomasz Hajto, są z reguły prowadzone bardzo nudnie i monotonnie. To jednak nie przeszkadza, bo najważniejsze jest w końcu to, co dzieje się na boisku.

Niestety - jakby tego było mało, osobom decyzyjnym w stacji zdarza się także źle dobierać gości zapraszanych do przedmeczowego studia. I wtedy bynajmniej nie jest nudno i monotonnie, a zwyczajnie wieje głupotą. A to wszystko za sprawą Andrzeja Grajewskiego, który rozstawia wszystkich po kątach i zachowuje się co najmniej tak, jakby pozjadał wszystkie rozumy.

Kimmich? Za słaby, nigdy nie osiągnie poziomu Philippa Lahma. Muller? Ten to w ogóle powinien zakończyć karierę. Drepta tylko po boisku i nic nie robi, jedyne co mu wychodzi to marudzenie i zwracanie uwagi sędziemu. Tak naprawdę każdy według Grajewskiego jest słaby. Jedynie Boateng się wyróżnia, ale oczywiście były właściciel Widzewa Łódź, chwaląc stopera reprezentacji Niemiec, musiał dodać że Pazdan i Glik to przy nim zwykli amatorzy niepotrafiący grać w piłkę.

Mało? Grajewski rozpędził się w pewnym momencie na tyle, że oberwało się nawet Andrzejowi Strejlauowi. Z byłym selekcjonerem reprezentacji Polski w wielu sprawach można się zgadzać lub nie, ale tak zwyczajnie wypada mieć do niego szacunek za to, co zrobił dla polskiej piłki. Tymczasem w momencie, kiedy pan Strejlau wygłaszał opinię na temat jednej z boiskowych sytuacji, Grajewski rzucił tylko krótkie - „Nie mamy o czym rozmawiać”. Następnie dodał, że on zna rynek niemiecki jak mało kto, tak że na pewno ma rację. Omnibus to za mało żeby określić jego wiedzę.

W tym miejscu musi paść jedno, zasadnicze pytanie – dlaczego akurat Grajewski? Jest w tym kraju tylu piłkarskich ekspertów, którzy zawsze mają coś ciekawego do powiedzenia, a Polsat zaprasza akurat jego. Człowiek nie dość, że zwyczajnie gada głupoty, to jeszcze dodatkowo swoim wymądrzaniem się psuje atmosferę w studio. Sprawia, że gdy wygłasza kolejne bzdurne tezy, Dariusz Dziekanowski śmieje się pod nosem nawet tego nie komentując.

Śmiano się z TVP i ich „Studia plaża”, tymczasem w przypadku Polsatu dochodzi do jeszcze większej amatorki. Totalnie oderwane od rzeczywistości opinie o piłkarskiej imprezie wygłasza wszak człowiek zaproszony do studia jako ekspert w tej dziedzinie, a nie Maryla Rodowicz czy bracia Mroczkowie."
http://firsteleven.com