Ballack wygrywa hehe taki zawodnik jak on powinien wiedziec ze dyskutowanie z sedzia nic nie daje ;/ pajaca z siebie zrobil a teraz caly youtube ma z niego polewke ;)
VeB !!! badz co badz dwumecz Barcy z Chealsy nie nalezal do najbardziej widowiskowych . Cale szczescie w rewanzu mielismy rekompensate w postaci pieknych bramek a to jest najistotniejsze w futbolu !!! Jeszcze dlugo bedziemy czytali rozne komentarze na temat sedziego, jednak sadze ze sedzia to tez czlowiek i po prostu popelnil kilka bledow. Podczas ogladania meczu widzac pojedynki Pique - Drogba - Toure smiac mi sie chcialo jak to silnie fizycznie jest liga angielska ;/ Drogba zachowywal sie jak zoltodziob. Stara prawda pilkarska mowi sama za siebie !!! Niewykorzystane sytuacje sie mszcza i tak tez sie stalo!! Wielkie brawa dla Barcelony za granie do konca, najlepszymi pilkarzami meczu zdecydowanie VV i Iniesta !! Musimy dopracowac pare aspektow zeby wygrac final czeka nas ciezka praca ! Wierze w chlopakow z calego serca !
VeB !!! badz co badz dwumecz Barcy z Chealsy nie nalezal do najbardziej widowiskowych . Cale szczescie w rewanzu mielismy rekompensate w postaci pieknych bramek a to jest najistotniejsze w futbolu !!! Jeszcze dlugo bedziemy czytali rozne komentarze na temat sedziego, jednak sadze ze sedzia to tez czlowiek i po prostu popelnil kilka bledow. Podczas ogladania meczu widzac pojedynki Pique - Drogba - Toure smiac mi sie chcialo jak to silnie fizycznie jest liga angielska ;/ Drogba zachowywal sie jak zoltodziob. Stara prawda pilkarska mowi sama za siebie !!! Niewykorzystane sytuacje sie mszcza i tak tez sie stalo!! Wielkie brawa dla Barcelony za granie do konca, najlepszymi pilkarzami meczu zdecydowanie VV i Iniesta !! Musimy dopracowac pare aspektow zeby wygrac final czeka nas ciezka praca ! Wierze w chlopakow z calego serca !
Ballack wygrywa hehe taki zawodnik jak on powinien wiedziec ze dyskutowanie z sedzia nic nie daje ;/ pajaca z siebie zrobil a teraz caly youtube ma z niego polewke ;)
Komentarze
0
Ballack wygrywa hehe taki zawodnik jak on powinien wiedziec ze dyskutowanie z sedzia nic nie daje ;/ pajaca z siebie zrobil a teraz caly youtube ma z niego polewke ;)
0
VeB !!! badz co badz dwumecz Barcy z Chealsy nie nalezal do najbardziej widowiskowych . Cale szczescie w rewanzu mielismy rekompensate w postaci pieknych bramek a to jest najistotniejsze w futbolu !!! Jeszcze dlugo bedziemy czytali rozne komentarze na temat sedziego, jednak sadze ze sedzia to tez czlowiek i po prostu popelnil kilka bledow. Podczas ogladania meczu widzac pojedynki Pique - Drogba - Toure smiac mi sie chcialo jak to silnie fizycznie jest liga angielska ;/ Drogba zachowywal sie jak zoltodziob. Stara prawda pilkarska mowi sama za siebie !!! Niewykorzystane sytuacje sie mszcza i tak tez sie stalo!! Wielkie brawa dla Barcelony za granie do konca, najlepszymi pilkarzami meczu zdecydowanie VV i Iniesta !! Musimy dopracowac pare aspektow zeby wygrac final czeka nas ciezka praca ! Wierze w chlopakow z calego serca !
0
VeB !!! badz co badz dwumecz Barcy z Chealsy nie nalezal do najbardziej widowiskowych . Cale szczescie w rewanzu mielismy rekompensate w postaci pieknych bramek a to jest najistotniejsze w futbolu !!! Jeszcze dlugo bedziemy czytali rozne komentarze na temat sedziego, jednak sadze ze sedzia to tez czlowiek i po prostu popelnil kilka bledow. Podczas ogladania meczu widzac pojedynki Pique - Drogba - Toure smiac mi sie chcialo jak to silnie fizycznie jest liga angielska ;/ Drogba zachowywal sie jak zoltodziob. Stara prawda pilkarska mowi sama za siebie !!! Niewykorzystane sytuacje sie mszcza i tak tez sie stalo!! Wielkie brawa dla Barcelony za granie do konca, najlepszymi pilkarzami meczu zdecydowanie VV i Iniesta !! Musimy dopracowac pare aspektow zeby wygrac final czeka nas ciezka praca ! Wierze w chlopakow z calego serca !
0
Ballack wygrywa hehe taki zawodnik jak on powinien wiedziec ze dyskutowanie z sedzia nic nie daje ;/ pajaca z siebie zrobil a teraz caly youtube ma z niego polewke ;)