O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 34
  • Polecenia 0

Komentarze

0

a kiedy to AZ sięgneło po mistrzostwo Holandi z panem Luisem ? bo sobie nie przypominam czegoś takeigo.

0

Barcelona wtedy nie przegrała z Espanyolem tylko zremisowała 2-2 :)

0

Reszaks pewnie Aligator.. tak słyszałem przynajmniej

0

Oglądałem wczoraj mecz Brazylii z Włochami i Ronaldinho wypadł wydaje mi się bardzo korzystnie :D A jeśli chodzi o waszą sprzeczkę tutaj to dziwie sie wam wogóle jak możecie porównywać kariere Ronaldiho w Barcelonie do ,,kariery'' Romana i Quaresmy! Naprawde straciliście resztki szacunku do Ronaldinho ?

0

Nie którzy to naprawdę jadą po bandzie. hehe 30 baniek za Eto'o po sezonie w przypadku jego nie chęci przedłużenia kontraktu to dobra kwota moim zdaniem.W jego miejsce mógłbym przyjść Villa lub Aguero którzy są młodzi,głodni sukcesu a niestety w obecnych ich klubach rewelki raczej nie bedzie :D

Zobacz wszystkie

0

A/B nie rozśmieszaj ludzi,to naprawde i tak sukces że WIsła przeszła Beitar :D:D Polska liga to bagno i nic więcej ;p

0

Wymęczymy :) Liczę na znakomite podania Iniesty i Xaviego !

0

po kija typowac jakieś głupie wyniki :) 4-0 to napewno nie będzie ;p myślę że Wisła sie postara i będzie remis ;p

0

a kiedy to AZ sięgneło po mistrzostwo Holandi z panem Luisem ? bo sobie nie przypominam czegoś takeigo.

0

Victor jest jaki jest,ale w finale LM uratował nam dupe czterema fantastycznymi interwencjami których potem nawet nie doceniono niestety :) I nie rozumiem dlaczego VV nie dostał szansy nawet usiąść na ławce rezerwowych reprezentacji Hiszpanii ! Visca el Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?