@Rifek pokombinuje od strony banku????dzieki za zainteresowanie problemem. Swoja droga hajs w FCB musi sie zgadzać, a z kazdego trzeba na maxa wycisnąć????pzdr.
Cześć. Czy ktoś miał problem z zakończeniem subskrypcji Culers Premium? Kasa automatycznie ściągnięta z konta za kolejny rok, mimo mailowej informacji o chęci rezygnacji. Nie można wejść na swoje konto, aby anulować subskrypcje, bo wyskakuje jakiś błąd. Na maile do klubu zero odzewu, albo farmazony w stylu "wejdź na konto i anuluj". Może ktoś przez to też przechodził?
Cześć. Czy ktoś miał problem z zakończeniem subskrypcji Culers Premium? Kasa automatycznie ściągnięta z konta za kolejny rok, mimo mailowej informacji o chęci rezygnacji. Nie można wejść na swoje konto, aby anulować subskrypcje, bo wyskakuje jakiś błąd. Na maile do klubu zero odzewu, albo farmazony w stylu "wejdź na konto i anuluj". Może ktoś przez to też przechodził?
@Rifek pokombinuje od strony banku????dzieki za zainteresowanie problemem. Swoja droga hajs w FCB musi sie zgadzać, a z kazdego trzeba na maxa wycisnąć????pzdr.
Komentarze
0
@Rifek pokombinuje od strony banku????dzieki za zainteresowanie problemem. Swoja droga hajs w FCB musi sie zgadzać, a z kazdego trzeba na maxa wycisnąć????pzdr.
0
@Rifek Jak klikam w "My account" to "oops!!!something went wrong.Please try refreshing the app". I tak od kilku tygodni. Na rożnych kompach próbowane.
1
Cześć. Czy ktoś miał problem z zakończeniem subskrypcji Culers Premium? Kasa automatycznie ściągnięta z konta za kolejny rok, mimo mailowej informacji o chęci rezygnacji. Nie można wejść na swoje konto, aby anulować subskrypcje, bo wyskakuje jakiś błąd. Na maile do klubu zero odzewu, albo farmazony w stylu "wejdź na konto i anuluj". Może ktoś przez to też przechodził?
1
Cześć. Czy ktoś miał problem z zakończeniem subskrypcji Culers Premium? Kasa automatycznie ściągnięta z konta za kolejny rok, mimo mailowej informacji o chęci rezygnacji. Nie można wejść na swoje konto, aby anulować subskrypcje, bo wyskakuje jakiś błąd. Na maile do klubu zero odzewu, albo farmazony w stylu "wejdź na konto i anuluj". Może ktoś przez to też przechodził?
0
@Rifek Jak klikam w "My account" to "oops!!!something went wrong.Please try refreshing the app". I tak od kilku tygodni. Na rożnych kompach próbowane.
0
@Rifek pokombinuje od strony banku????dzieki za zainteresowanie problemem. Swoja droga hajs w FCB musi sie zgadzać, a z kazdego trzeba na maxa wycisnąć????pzdr.