Piątek_BARCA !
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kościerzyna
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pep jest lepszy ;d ,nie ma żadnych wątpliwości pzdr
visca el Barca
0
Zawsze widziałem że Samuel jest wporządku ;)
0
he no ; DDD
0
he Barca ma już MISTRZOSTWO !!! ;d pzdr
0
Tak zgadzam powini ubrac te opaski :D ,ale dobra wybaczam im to ! , [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
0
Jest żałoba ! , ogarnąć ! .. , przecież to było pewne że Barca wygra :D
0
za *
0
Real miał opaski czarne ! , a czemu Barca nie miała , Szacun dla nich z to ! , Hehe bardzo ładnie Barca znowu lepsza ... , he lider jest nasz !!!
0
no no b.ładnie ;] , Messi wymiata ;d
Visca el Barca ;d
0
Mój typ 3:1 Dla Barcy ! , powiem tak niektórzy tu wpisują głupoty jak niewiem , żal ! ogarnąć trochę !
0
odpierdzielić się od T.Henry ; / , wyj . jak grał wczoraj , mnie to nie obochodzi , żal takich typów którzy piszą że z Titiego nic nie bendzie ; D , on jeszcze pokaze na co go stac ;D , jak pierwszy raz go zobaczyłem to odrazu powiedziałem taki napastnik to skarb ;d , on jest moim idolem więc szanuje go zawsze ;D . I mam nadzieje ze jeszcze cos pokaze w tym sezonie , i pozostanie do konca kariery w Barcelonie . ! ;D
BARCA !!!!
0
ee ! , kurde co to wgl. jest żal zlatan ; / , Henry na boisko ; DDD
0
hehe ;ddddd
0
he no to jazda ; ddd , kurde szkoda ze T.Henry nie gra w 1 składzie ; ///
he obstawiam 4:1 dla Barcy ; D
0
He i stało się ; /// , Chciałem żeby taki był finał ale no cóż ; / , Pierwszy mecz zdecyduje który zespół jest lepszy , mam nadzieje ze to bd Barca ! , ale bardzo lubię Arsenal i szanuje go . Bendzie bardzo ładne widowisko ;d . Pzdr ;]
0
He i stało się ; /// , Chciałem żeby taki był finał ale no cóż ; / , Pierwszy mecz zdecyduje który zespół jest lepszy , mam nadzieje ze to bd Barca ! , ale bardzo lubię Arsenal i szanuje go . Bendzie bardzo ładne widowisko ;d . Pzdr ;]
0
cules1992 nie no wy*ierdalaj z tej str .!!!! , żal takich typów !!!
0
he myślę że jeszcze tak 1,2 bramki wpadną ; D i bd 4:0 , albo 3:1
BARCA !!!!
0
cules1992 oj ja jeb .. , ty masz nieźle z główką ; / , klepiesz głupoty że je pier*ole .
0
Zgadzam się z tobą Wesol03 ; d Pzdr ; ]
Barca !!!!
0
nie nie żal takich ludzi cules1992
0
cules1992 jakiemu ty klubowi kibicujesz ? wy ... , z tej str !!!
0
cules1992 hahaha śmieszny jesteś i głupoty klepiesz że ała , żal tego czytać!!!!
0
eee dajcie LINK ;D
0
eee dajcie LINK ;D
0
Jaki wynik obstawiacie ???
0
he he tak tak 2:0 i tak bd ;D , he Stuttgart do domu !
1:0 Messi ;d
2:0 Henry ;d
he ;) Pzdr , teraz tylko trzeba czekać do 20.45 ; D
0
HEH TAK TAK BARCA NA SZCZYT ;DDDD .
0
Heh i o to Chodziło ;DDD BARCA !!!
0
Mam teraz nadzieje że Pep wystawi go w 1 w Środe ! :D