O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho, Iniesta, Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Korona Kielce,
  • Barcelonie kibicuję od Odkąd sięgam pamięcią

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 36
  • Polecenia 5

Komentarze

0

Ktoś na schodach w Wwa opiją smutki ?

3

Właściwie jest to ten sam sklep co WorldBox, wiec można zamawiać bez obaw. Ostatnio zdarzyło mi się u nich zwracać zamówienie i pieniądze pojawiły mi się na koncie bez problemu w ciągu tygodnia, także śmiało.

0

Oddają normalnie, jak najbardziej :) Ja osobiście miałem kupon z którego mogłem wyciągnąć 3400 i brakło oczywiscie jednej bramki( Lech dwie poprzeczki xD ) +jesCze wpływa Ci na konto 20 zł z drugiego bonusu

2

Fortuna ;) Tylko przypadkowo zamiast wpłaconych 100 zł, oddadzą Ci 88 kwestia podatku.

0

Wielkobrzusz
A przez czyjego niestrzelonego karnego man u wtedy prawie przegral??:D

Zobacz wszystkie

3

Właściwie jest to ten sam sklep co WorldBox, wiec można zamawiać bez obaw. Ostatnio zdarzyło mi się u nich zwracać zamówienie i pieniądze pojawiły mi się na koncie bez problemu w ciągu tygodnia, także śmiało.

2

Fortuna ;) Tylko przypadkowo zamiast wpłaconych 100 zł, oddadzą Ci 88 kwestia podatku.

0

bercikzdwola akurat to czytalem :D:D:D

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!ALVES GOLL !!!!!!!!!!!

0

Henry za Bojana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?