10

W El Clasico wszystko jest możliwe i nie sugerujmy się ostatnimi wynikami obu drużyn.

0

Bale się trochę zapuścił .

0

GD rządzi się swoimi prawami wiec nie liczcie ze postawa z ostatnich meczy Barcy i Realu o czymś zdecyduje ;)

0

Nie ma luja we wsi, musimy być najlepsi !

0

http://sport.wp.pl/kat,1750,wid,17348363,martykul.html
Plotki plotkami ale czy tylko mi podoba się jego fryzura?

0

Wróżbita Maciej?

0

Szkoda ze nie ogladalem tego pięknego widowiska.Gratuluję awansu PSG!!!!!!!

1

Nie na czerwoną kartkę.Widać było jak Gotze kładzie się na glebę niczym Ronaldo wskakuje do basenu.

0

Jakaś transmisja zadziała mi na telefonie?

3

Sędzia za przeproszeniem zj*bał cały mecz.

0

Götze jaki nurek....

0

A ja nie wiem xdddd

4

Gdzie Szpaku?To nie oglądam ...

1

Ja chce dzisiaj zobaczyć przegrywający Bayern.Nasze szanse wzrosną a ludziom z TVP przymkniemy buzie.

0

Większa sraczka na tej stronie niż po ostatnim meczu ligowym.Zmieńcie nazwę na antyreal.pl

0

Przestań dobrze wiesz jaka jest sytuacja.

0

Uefa=Real ......

0

Xdd średniak to sredniak.

9

Wielcy Mistrzowie i Obrońcy tytułu.Siara jak nic.

4

A najlepsze jest to ze teraz trafią na Basel.

0

Obrońcy tytułu ...

1

Hahahhah ja nie wierze w to co się dzieje :D

0

Czyli Schalke teraz dwie musi? No problem :D

0

Wszyscy mieli mokro w majtkach po MŚ i przez całą rundę jesienną. Teraz jak przydarzył mu się słabszy występ to nagle ludzie go hejtują.To mnie po prostu śmieszy. :)

0

Tylko wszyscy nagle nie wiedzą co jest grane. Co?Maszczerano na DP? To juz lepiej dac Munira.Takie opinie słyszymy bo miał parę męczy gorszych a prawda jest taka ze to on jest najlepszym defensorem na świecie.

4

Albo Samper. ;) ...

0

Ronaldo jest lepszy bo strzela więcej karnych.

0

Okej rozumiem czesc.

0

Płaczecie że wygramy 5-0 a nie 10-0 ? Wspułczuje.

6

Na ch*j się spinacie Messi jeszcze dzisiaj je*nie hat tricka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?