PepGuardiola1971
Dołączył/a: lipiec 2014
2 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
W El Clasico wszystko jest możliwe i nie sugerujmy się ostatnimi wynikami obu drużyn.
0
Bale się trochę zapuścił .
0
GD rządzi się swoimi prawami wiec nie liczcie ze postawa z ostatnich meczy Barcy i Realu o czymś zdecyduje ;)
0
Nie ma luja we wsi, musimy być najlepsi !
0
http://sport.wp.pl/kat,1750,wid,17348363,martykul.html
Plotki plotkami ale czy tylko mi podoba się jego fryzura?
0
Wróżbita Maciej?
0
Szkoda ze nie ogladalem tego pięknego widowiska.Gratuluję awansu PSG!!!!!!!
1
Nie na czerwoną kartkę.Widać było jak Gotze kładzie się na glebę niczym Ronaldo wskakuje do basenu.
0
Jakaś transmisja zadziała mi na telefonie?
3
Sędzia za przeproszeniem zj*bał cały mecz.
0
Götze jaki nurek....
0
A ja nie wiem xdddd
4
Gdzie Szpaku?To nie oglądam ...
1
Ja chce dzisiaj zobaczyć przegrywający Bayern.Nasze szanse wzrosną a ludziom z TVP przymkniemy buzie.
0
Większa sraczka na tej stronie niż po ostatnim meczu ligowym.Zmieńcie nazwę na antyreal.pl
0
Przestań dobrze wiesz jaka jest sytuacja.
0
Uefa=Real ......
0
Xdd średniak to sredniak.
9
Wielcy Mistrzowie i Obrońcy tytułu.Siara jak nic.
4
A najlepsze jest to ze teraz trafią na Basel.
0
Obrońcy tytułu ...
1
Hahahhah ja nie wierze w to co się dzieje :D
0
Czyli Schalke teraz dwie musi? No problem :D
0
Wszyscy mieli mokro w majtkach po MŚ i przez całą rundę jesienną. Teraz jak przydarzył mu się słabszy występ to nagle ludzie go hejtują.To mnie po prostu śmieszy. :)
0
Tylko wszyscy nagle nie wiedzą co jest grane. Co?Maszczerano na DP? To juz lepiej dac Munira.Takie opinie słyszymy bo miał parę męczy gorszych a prawda jest taka ze to on jest najlepszym defensorem na świecie.
4
Albo Samper. ;) ...
0
Ronaldo jest lepszy bo strzela więcej karnych.
0
Okej rozumiem czesc.
0
Płaczecie że wygramy 5-0 a nie 10-0 ? Wspułczuje.
6
Na ch*j się spinacie Messi jeszcze dzisiaj je*nie hat tricka.