Ja bym z tym VARem się tak nie rozpędzał, pierw trzeba umieć z niego korzystać a znając poziom hiszpańskich sędziów to mogą wyjść z tego niezłe cyrki. Wprowadzenie VARu uważam za słuszne i potrzebne, ale przede wszystkim zmiany personalne wśród hiszpańskich sędziów.
W ogóle najlepiej bedzie zeby piłkarze mieli prawo do jednego dotknięcia piłki zeby przypadkiem "nie prowokowac". Niektórzy nie potrafią pogodzic sie z tym ze ktos jest lepszy i szukaja wymówek ze prowokuje.
W ogóle najlepiej bedzie zeby piłkarze mieli prawo do jednego dotknięcia piłki zeby przypadkiem "nie prowokowac". Niektórzy nie potrafią pogodzic sie z tym ze ktos jest lepszy i szukaja wymówek ze prowokuje.
Komentarze
0
Ja bym z tym VARem się tak nie rozpędzał, pierw trzeba umieć z niego korzystać a znając poziom hiszpańskich sędziów to mogą wyjść z tego niezłe cyrki. Wprowadzenie VARu uważam za słuszne i potrzebne, ale przede wszystkim zmiany personalne wśród hiszpańskich sędziów.
1
No kur.. HIT :D
0
Gratulacje Panowie!! Walka a przedewszystkim wiara do samego końca. Trzeba wspomnieć slowa Lucho "pamiętaj, nadzieja umiera ostatnia"
1
Chciałbym zobaczyć mine Ramosa :) Brawo chłopcy!
1
W ogóle najlepiej bedzie zeby piłkarze mieli prawo do jednego dotknięcia piłki zeby przypadkiem "nie prowokowac". Niektórzy nie potrafią pogodzic sie z tym ze ktos jest lepszy i szukaja wymówek ze prowokuje.
9
Mam nadzieję że te transfery przyniosą pożądany skutek.
6
Manchester wygrał 5:2 więc gdzie tu porażka?
2
Swoją drogą ciekawa piłka, mam nadzieje ze będzie dobrze się sprawować na murawie
1
Chciałbym zobaczyć mine Ramosa :) Brawo chłopcy!
1
W ogóle najlepiej bedzie zeby piłkarze mieli prawo do jednego dotknięcia piłki zeby przypadkiem "nie prowokowac". Niektórzy nie potrafią pogodzic sie z tym ze ktos jest lepszy i szukaja wymówek ze prowokuje.