O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 12
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Szczyt hipokryzji, jak można być tak ślepo zapatrzony w tylko swój klub? Ronaldo statystował? To on próbował coś robić, był najczęściej przy piłce z graczy Realu. Koledzy mu nie pomagali, więc jak miał sie pokazać? To nie był mecz z jakąś Saragossą, że ma sam wygrać mecz. Typowy obraz kibica Barcelony-zero szacunku do rywala. Od razu wspomnę, że nie lubię Realu, wręcz nienawidzę, więc darować sobie podlizywanie im, bo taka jak widac jest prawda.

0

Getry czy koszulkę;)? Bardzo zabawne, 14mln to wygórowana cena jak za takiego przeciętnego zawodnika-rezerwowego.Nie chce go za Old Traffold. 14mln to za mało? A Fabregas niby wart 30mln euro? Hipokryci;)

0

0

0

Zobacz wszystkie

0

Hadim---------> "Sprawiedliwości stało się zadość" czy ty sobie jaja robisz? Chelsea grała tak jak pierwsze miejsce z końcem tabeli i gdzie ta wielka Barca? Czyżby jest taka "wielka" tylko w Hiszpanii?? Przejrzyj sobie powtórki i zobacz ile powinno być karnych.Mam nadzieję, że dostanie po dupie od Manchesteru i wtedy sprawiedliwość będzie, bo Chelsea, którą nienawidzę wraz z Liverpoolem i Realem, została okradziona z awansu po fatalnym sędziowaniu.

0

Ronaldo

Messi

Casillas

Dlaczego? Messi prawie pół sezonu był kontuzjowany, a Ronaldo przez cały sezon zawalał na pełnych obrotach.Do tego dochodzi że jest nominalnym pomocnikiem(może i często był jako napastnik ale jego najlepsza pozycja to prawa pomoc) i 42 bramki robią wrażenie.Jest to drugi bardzo dobry sezon Ronaldo, więc tym razem powinien otrzymać złotą piłkę, a Messi zapewne jeszcze zdąży zdobyć to wyróżnienie w przyłości.

2PAC_16 ---> A wy takie jesteście w pełni fair-play??? Zawodnik leży na boisku, a te strzelają gola, śmiech na sali...

0

Czy wy jesteście aż tak ślepi???Nienawidze Chelsea, chciałem aby Barca przeszedła, ale Chelsea po prostu została oszukana i okradziona z awansu.Jak dla mnie powinno być 3 karne, no 2 na 200%, ale żadnego nie było.Takiego sędziowania dawno nie widziałem.Barca przeszedła z pomocą sędzi i tyle w temacie...

0

0

Getry czy koszulkę;)? Bardzo zabawne, 14mln to wygórowana cena jak za takiego przeciętnego zawodnika-rezerwowego.Nie chce go za Old Traffold. 14mln to za mało? A Fabregas niby wart 30mln euro? Hipokryci;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?