6 stycznia 2013, 19:33
0
dobrze jest jak narazie:D
6 stycznia 2013, 19:28
Najwarzniejsze jest to,że Barca wygrywa jak narazie 17 kolejkę z rzędu:D
21 grudnia 2012, 21:47
Bardzo miły gest z ich strony po mimo rywalizacji obu klubów potrafią wzajemnie okazać sobie wsparcie.
15 grudnia 2012, 17:52
zgadzam się z Fabs24 wiadomo że Messi pobił by karzdy rekord bez wyjątku na liczbę bramek w roku kalendarzowym
8 grudnia 2012, 18:17
bez Messiego ani rusz
3 listopada 2012, 17:16
Ktoś wie na jakim programie będzie ten mecz lecieć??????
28 października 2012, 09:37
I tak Barca ma grać:D
3 listopada 2012, 17:18
Dzięki:D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
dobrze jest jak narazie:D
0
Najwarzniejsze jest to,że Barca wygrywa jak narazie 17 kolejkę
z rzędu:D
0
Bardzo miły gest z ich strony po mimo rywalizacji obu klubów potrafią wzajemnie okazać sobie wsparcie.
0
zgadzam się z Fabs24 wiadomo że Messi pobił by karzdy rekord bez wyjątku na liczbę bramek w roku kalendarzowym
0
bez Messiego ani rusz
0
dobrze jest jak narazie:D
0
Bardzo miły gest z ich strony po mimo rywalizacji obu klubów potrafią wzajemnie okazać sobie wsparcie.
0
Ktoś wie na jakim programie będzie ten mecz lecieć??????
0
I tak Barca ma grać:D
0
Dzięki:D