O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 19
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Przykro:( Serce Krwawi, niema zabawy:( Szkoda Barcy zagrali piękny mecz, początkowy autobus Interu zamienił się w pociąg towarowy, za wiele nasi Panowie nie mogli zrobić, Dziękuje im za to co dali nam w tym meczu, za to, że walczyli do końca:) Jeszcze mamy La Lige i tu trzeba wygrać!!!! Vamos Barca!!!

0

I teraz seria pochwalnych komentarzy dla

Ibry będzie:P Nie lubię Go ale mu gratuluję:D

Piękna Akcja Barcy!!!

Visca el Barca

Visca el Podbeskidzie:D

0

I mógł Keita zacząć swoją zmianę jak Bojan z VfB

0

Obiecująco się zaczęło:D

0

Witam PANIE i Panów!

Wniosek po 1 połowie: Zmiana naszego kochanego Zalatana chłopak biegać chyba nie lubi:P

Nadzieja na drugą lepszą połowę:D

Faceci góra hehe:P:P

Zobacz wszystkie

0

I mógł Keita zacząć swoją zmianę jak Bojan z VfB

0

sezonowcy:P:P:P

0

Dawid10 czekaj wyjrze przez okno:P:P no no całkiem niezle zadzwon jutro do mnie 07705657..

A tak napoważnie jak by chciał i faktycznie jstes dobry to by Cie napewno ktos zauważyl

0

Filmik znakomity:D Seeduje cały czas niestety max upload tylko 32kb/s

0

Zauważyłem jedna zależność ze za każdym razem jak BARCA albo Mu zdobywały LM to prowadził ich trener tej samej narodowości w przypadku Barcy byli to Holendrzy a Mu Szkoci... Mam nadzieje ze teraz się to nie sprawdzi:D:D Visca el Barca!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?