Przykro:( Serce Krwawi, niema zabawy:( Szkoda Barcy zagrali piękny mecz, początkowy autobus Interu zamienił się w pociąg towarowy, za wiele nasi Panowie nie mogli zrobić, Dziękuje im za to co dali nam w tym meczu, za to, że walczyli do końca:) Jeszcze mamy La Lige i tu trzeba wygrać!!!! Vamos Barca!!!
Zauważyłem jedna zależność ze za każdym razem jak BARCA albo Mu zdobywały LM to prowadził ich trener tej samej narodowości w przypadku Barcy byli to Holendrzy a Mu Szkoci... Mam nadzieje ze teraz się to nie sprawdzi:D:D Visca el Barca!!!!!!!!
Komentarze
0
Przykro:( Serce Krwawi, niema zabawy:( Szkoda Barcy zagrali piękny mecz, początkowy autobus Interu zamienił się w pociąg towarowy, za wiele nasi Panowie nie mogli zrobić, Dziękuje im za to co dali nam w tym meczu, za to, że walczyli do końca:) Jeszcze mamy La Lige i tu trzeba wygrać!!!! Vamos Barca!!!
0
I teraz seria pochwalnych komentarzy dla
Ibry będzie:P Nie lubię Go ale mu gratuluję:D
Piękna Akcja Barcy!!!
Visca el Barca
Visca el Podbeskidzie:D
0
I mógł Keita zacząć swoją zmianę jak Bojan z VfB
0
Obiecująco się zaczęło:D
0
Witam PANIE i Panów!
Wniosek po 1 połowie: Zmiana naszego kochanego Zalatana chłopak biegać chyba nie lubi:P
Nadzieja na drugą lepszą połowę:D
Faceci góra hehe:P:P
0
I mógł Keita zacząć swoją zmianę jak Bojan z VfB
0
sezonowcy:P:P:P
0
Dawid10 czekaj wyjrze przez okno:P:P no no całkiem niezle zadzwon jutro do mnie 07705657..
A tak napoważnie jak by chciał i faktycznie jstes dobry to by Cie napewno ktos zauważyl
0
Filmik znakomity:D Seeduje cały czas niestety max upload tylko 32kb/s
0
Zauważyłem jedna zależność ze za każdym razem jak BARCA albo Mu zdobywały LM to prowadził ich trener tej samej narodowości w przypadku Barcy byli to Holendrzy a Mu Szkoci... Mam nadzieje ze teraz się to nie sprawdzi:D:D Visca el Barca!!!!!!!!