0

Patrząc na okładkę AS, 3 piłkarzy Realu kosztowała 250 mln a nasza 0. Trzeba być dumny z wychowanków

0

Czyli jak mówi ten zwalony typ strawa przedawniona i nie ma jak na poziomie La Ligi zostać ukarani nawet punktów nie mogą odebrać więc tylko UEFA może wywalić z rozgrywek tylko i aż

0

Z jednej strony dobrze bo jest to trochę problemowy niby piłkarz ale auba też miał różne pozaboiskowe problemy a jakoś u nas ich nie było z drugiej strony jak zagra dobry sezon i inne kluby się zainteresują to city powie że odda go za np 50 mln i lipa bo powiemy że nas nie stać ale jak zawodnik powie że tylko Barca to nie będą mieli wyjścia więc jak to się mówi poczekamy zobaczymy

2

Fatiego zostawić trzeba i zaufać mu każdy piłkarz czujący się dobrze w klubie grający na luzie będzie grał lepiej niż ciągle wpuszczany na 10 minut i z opinią że nic nie dał, z tego co pamiętam w tamtym sezonie miał koło 10 bramek grając ogony i się lecząc a vini miał chyba 11 czy 12 wiadomo że więcej asyst ale fati ma ten dar wierzyć musimy jako prawdziwi kibice w swoich zawodnikow

3

Mamy młodzież tym się trzeba cieszyć lamine wychowanek dopiero 16 lat skończył w lipcu a pewność luz ma, Fermin się wyróżnia też wychowanek z wypożyczenia wrócił fati mam nadzieję że wróci do formy jak zdrowie pozwoli abde za grosze wcześniej do rezerw kupiony najlepsze transfery bo tacy grają dla klubu w którym się wychowali ich pierwszym celem od małego jest grać dla pierwszej drużyny, klubu swojego życia. Na tym trzeba bazować nie dziś nie jutro ale w najbliższej przyszłości przyniesie to korzyść a przy tym budżecie nawet konieczność pokaże piłkarzy ze szkółki, Gabi dziś słabo ale nie ma rytmu przez plecy szybko wróci nasz mały dzikus ;)

1

Trzeba przyznać że jak grał to jak mało kto ciągle próbował ciągle się pokazywał ciągle był pod gra i co najważniejsze Nowu powtórzę ciągle próbował ryzykować czyli robił coś czego brakuje arthur owi czy rakiticiowi nie tylko podania oby nabić statystyki i mies koło 10p procent celnych podań do tyłu tylko oby uruchomić napastników złamać druga linie zagrać jak to się teraz mówi wertykalnie tego co najbardziej potrzebuje obecną barcelona gdzie dopiero jak Messi się cofnie to na coś liczymy

4

91 bramek w roku 2012 niby każdy o tym wie a jak się czyta to wygląda jak jakiś błąd. Z lewego króla robią bo chyba 54 strzelił

4

Vidal pokazuje że to o czym kiedyś ciągle słyszeliśmy że każdy ma mieć dna Barcy nie istnieje, pierwszy pokazał to Paulinho którego większość ludzi nie chciała a był 3 czasem 4 strzelcem drużyny. Tak też vidal wchodząc robi różnicę swym podejściem zaangażowaniem którego niestety w ostatnich latach u wielu brakuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?