3

Słusznie zarząd klubu zrobił.

0

Wszystkiego Najlepszego Dużo zdrowia i dużo radości z gry :) i
pełnienia najskrytszych marzeń :)
Wszystkiego Naj.... :)

1

Gratulacje dla szczęśliwych rodziców :) niechaj rośnie zdrowo Sasha :)

4

I to jest wielki piłkarz który ma szacunek do swoich rywali. :)
Messi górą!

0

Zgadzam się z FcBarcelonaMessiforever

0

Plotki za plotkami ach szkoda słow :)

0

A co by Barca zrobila bez Messiego juz nie ma Barca dobrych pilkarzy sumie jest Neymar co tez strzela gole z Messim oj przepraszam jest jeszcze Pedro takie sa fakty

0

Niech do cholery zwolnia tego pojeb... trenera. Wychodzi na to ze zadny pilkarz nie ma prawa chorowac bo trener moze go ukarac smieszne.

0

Jak dla mnie to pilkarze tez maja cos do powiedzienia jak by ich nie bylo to trener by gral sam na boisku. Ktos tu na pisal ze pilkarze nie maja nic do gadania smiechu warte :D

0

Przez Luisa Enrique druzyna sie rozpada ja mam takie odczucia

1

Nie cierpie tego Luisa Enrique bardzo bym się cieszyła jak by wyleciał ze stanowisko trenera :)

0

Chyba że Neymar wygra to też będę bardzo zadowolona :)))

0

Ja liczę że najlepszy Piłkarz na świecie wygra Złotą Piłkę tzn Leo Messi :) :)

0

Już nie wierze że Vermaelen za gra Barcelonie

0

Barcelona kupiła Vermaelena żeby go leczyć tak Ja uważam.

0

Tito był wielkim wojownikiem walczył z chorobą ale niestety przegrał z nią:( :( Będziesz w naszej pamięci.
Żegnaj

0

Jestem pewna ze Pinto zostanie na przyszły sezon :)

0

Napisalam z błedem :(

0

Pinto jest dobry jak Valders :) tylko ze Pinto ma 38 lat ale jest bardzo dobrym bramkarzem :) to jest moje zdanie.

0

Ludzie ale macie filmy jak chodzi o Messiego hehe. Jak cos to Messi pojdzie do Lekarza jak bedzie z nim bardzo zle sam powiedzial ze kilka razy jemu sie to zdarzylo a jak cos to po inforrmuja nas o zdrowiu Messiego. proste

0

Sto lat Ney :) :) :)

0

Przyznaje zrobiłam bład w pisaniu komentarza :)

0

Gratulacje dla ciebie puyol :) i dla twojej Rodziny :)

0

Żal ściska dupy jemu ! ! ! Nie cierpie tego pożar sie pożar piłkarza !

0

Jestem zdziwiona ze Ibra tak powiedział o Messim. Jadnak potrafi być miły i nie obrażać innych :)

0

Ja liczyłam na to ze Ronaldo zdobędzie Złota piłkę :) Gratulacje Ronaldo :)

0

Gala jest o 19:00 na Eurosporcie :)

0

O której jest gala ???

0

Tylko nie Ribery ! ! !

0

Messi jest Wielki ładnie załatwił Getafe :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?