21

Szacunek i ukłon w stronę redakcji, że dodali o tej porze artykuł i chociaż trochę sprawili, że czas trochę milej mi upłynął na czytaniu bardzo porannego przeglądu prasy :D

0

Nie wiem co musiałoby się stać, żeby Barca przegrała ligę. Specjalnie sprawdziłem sobie terminarz i nie możemy na niego narzekać. Obyśmy nie wpadli w żaden dołek, gdyż wtedy będzie nam bardzo ciężko w LM i w Pucharze Króla, bo liga moim zdaniem jest wygrana, byleby iść powoli do przodu i nie odpuszczać żadnego mecz, chociaż i tak mamy lekki zapas punktów. A co do Gerarda to klasa mecz :D

9

Piękna sprawa i wielki ukłon w stronę redakcji za przypomnienie na dole strony o 11 rocznicy śmierci naszego papieża Jana Pawła II :D

2

Orientuje sie ktoś jak mniej więcej wygląda trening piłkarzy na siłowni tzn. jakie ćwiczenia wykonują bo zawsze byłem tego ciekaw, gdyż sam trenuje na siłowni ale jak na razie poza tym że się nabiłem mięśniem i stałem mniej zwrotny to większych korzyści nie przyniosło a w piłce bardzo ważna jest zwrotność i szybkość :D

0

Co Verma jest szybki jak na obrońcę to nie mam pytań :D

0

Tyle legend na jednej ceremonii :)

0

Zacząć strzelać gole, bo jak nie strzela to jak widać ciągle go powołują.

10

No i oby Dani dotrzymał słowa i sprostał wyzwaniu jakie sobie założył, czyli godnie bronił znaczenia numeru jaki sobie wybrał.

13

W tym przypadku powiedzenie "jest masa, jest klasa" niezbyt pasuje.

8

Oby coraz więcej Polaków zasilało szeregi Barcelony :)

8

Niesamowity, genialny artykuł. Naprawdę warto poświęcić kilka minut na przeczytanie tego artykułu. Od razu skłania do refleksji na temat życia, jak łatwo jest sięgnąć dna, a zarazem jak ciężko jest się z niego wydostać. Ten artykuł jest też pewnym rodzajem ostrzeżenia przed wszelkiego rodzaju używkami.

0

Na pierwszy rzut oka myślałem, że to Benzema...

1

Musimy się w 100% skupić na sobie i nie patrzeć na innych i przede wszystkim nie gubić głupio punktów z tzw. "ogórkami" bo właśnie najczęściej takimi meczami wygrywa się mistrzostwa.

1

To już jest chore... Z tego co pamiętam Suarez grał w meczach towarzyskich w tamtym roku, ale to może dlatego, że on miał sankcję za ugryzienie a nie od z powodu tych błędów przy transferach. Nie ogarniam już tego wszystkiego.

0

Niby tylko kilka zdań, które wypowiedział Lucho ale od razu widać, że jego wypowiedzi są krótkie i z sensem i też za to go uwielbiam.

2

To się ceni w dzisiejszych czasach, ale jestem ciekaw czy ze swoim talentem będąc w klubie w stylu Roma czy Milan, który ma wielką historię ale aktualnie nic nie wygrywa też by tak mówił.

44

Raczej to nie możliwe, żeby co chwilę z naszej szkółki wychodzili tacy zawodnicy jak Xavi, Iniesta czy Messi, więc trzeba uzupełniać skład kupując jakichś zawodników, ale w 100% się zgodzę z tym panem, że taka cena za Pogbę jest absurdalna.

1

Pedro bez wąsa i uśmieszku, coś jest nie tak.

9

https://www.youtube.com/watch?v=Dz95oXnigPQ#t=166
A pozwolę sobie wkleić takie małe przypomnienie :)

5

Dla mnie nie jest ważne kto wygra, najważniejsze dla mnie jest tylko aby klub był dobrze prowadzony, osiągał wiele sukcesów sportowych i nie były naruszane zasady prawne.

0

A też były całkiem fajne. Z ostatnich sezonów to też całkiem fajne były z 2011/2012. Podobają mi się koszulki, które robi Adidas, a w szczególności te Milanu, które są tak trochę w stylu retro.

1

Mi osobiście najbardziej podobały się koszulki, które były zrobione z okazji stulecia klubu.

1

Zawsze do usług :)

2

0

Możemy być pewni, że teraz nasz zespół nigdy nie podda się bez walki, w końcu sam Leonidas do nas dołączy.

0

Sagi transferowej ciąg dalszy...

0

Ronaldo pewnie by coś powiedział na ten temat ale zamknęliby go za to w więzieniu. A tak na poważnie to w takich sytuacjach widać jak wielka klasę ma Messi.

0

Byle nie zasnąć, byle nie zasnąć...

0

Wiem, dzięki wielkie za radę. Barcy mam już kilka koszulek ale chciałem mieć z legendą Milanu i moim wielkim idolem Maldinim.

0

Wiem ale zawsze chciałem mieć koszulkę z Maldinim, tylko niezbyt mam pieniądze, żeby wydawać +300 zł na oryginał.

Media

Sonda

Czy Joao Felix powinien zacząć mecz z PSG od pierwszej minuty?