18 października 2014, 21:27
0
Świetnie się go ogląda na DP
18 października 2014, 21:26
1
Pedritto bye bye
18 października 2014, 21:25
Iniesta bardzo ładny początek
18 października 2014, 21:16
Sam nie wierzę że to mówię, ale się zgadzam
18 października 2014, 21:15
Brawo Xavi :) Jedno podanie
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Świetnie się go ogląda na DP
1
Pedritto bye bye
0
Iniesta bardzo ładny początek
0
Sam nie wierzę że to mówię, ale się zgadzam
0
Brawo Xavi :)
Jedno podanie
1
Pedritto bye bye
0
Świetnie się go ogląda na DP
0
Brawo Xavi :)
Jedno podanie
0
Sam nie wierzę że to mówię, ale się zgadzam
0
Iniesta bardzo ładny początek