0

HAHAAHAHAH

0

KUUUU....... noooo.

0

Ludzie on strzelil 30% naszych bramek w lidze a wy juz go sprzedajecie, żal....:/

0

Brawo CACERES

0

No i zaczynamy!!! za chwile:D:D

0

Betis mial 2 okazje i 2 bramki posiadanie pilki 73-27% na korzysc Barcy, szkoda ze z tego malo wynika:D

0

ahh malo brakło wygramy:D

0

Ale Bojan zamieszal

0

Alves cos strzela w trybuny.

0

Cenie Wengera i Arsenal, ale barca to nie targowisko. Dostaliscie Fabregasa, chcecie Basquetsa,i jeszcze Y.Toure. A co do gry Toure mysle ze to zawodnik z pewnoscia na pierwsza 11-stkę Barcy!! Visca el Barca!!!

0

Ja bym wiecej wydał na zawodnika takiej klasy jakiej jest Silva:d Tylko jak wtedy bedzie wygladac pierwsza 11-nastka bo szczerze mowiac ci 'wielcy zawodincy" nie lubia rotacji!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?