Pakolo
Dołączył/a: październik 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
2:0 dla Atletico
0
Założyli się o to kogo ugryzie Suarez tym razem.
0
Panowie rozpoczynamy płacz pt. Perez posmarował - 1 2 3!!!
0
Zabłysnąłeś, a lekcje już odrobione i tornister spakowany?
0
Nie podpuszczaj!
0
Z tego co widziałem to Ronaldo pokazuje się z mega dobrej strony poza boiskiem. Ma duże ego i dzieki temu zawdziecza swoja kariere. Kiedy Wy w koncu zrozumiecie, ze Leo i CR7 to dwaj najlepsi gracze na swiecie. btw ROnaldo nigdy nie przeszedlby do Barcelony! Skoncz hejtowac i zajmij sie kibicowaniem. Pozdrawia fan Realu:)
0
komentarz na poziomie 15 latka.
0
W takim razie pisz komentarze na swoim poziomie intelektualnym, a nie poziomie gimbazy. Kibicowanie to nie hejtowanie największego przeciwnika ligowego, a docenianie wszystkich zawodników. Jak wspomniał kolega wyżej Keylor miał trudny okres w Realu, który przeczekał i obecnie jest najlepszym bramkarzem tego sezonu. Barcelona jest w gazie, ale nie zdziw się jak jutro Real zaprezentuje manite.
33
Pokaż mi gdzie Navas kozakuje. Miły, cichy, kulturalny gość. Ratuje Realowi dupę dobrą postawą od początku sezonu. Idź odrób lekcje, zjedz obiad i pograj na playstation.