1

A dlaczego nie oddać Wague z klauzulą wykupu (ew. Emerson za pół roku), a nie kupić na wahadło spowrotem Adamę Traore? Koleś teraz nieźle wymiata a skoro Quique lubi grać taką taktyką..

0

0

moze to byli kibice z polski^.heh

0

Kjuba współczuje trybu myślenia...

0

sorry ze nie na temat ale moglibyscie cos napisac o golu caceresa w jego debiucie w juve ;)

0

;/ !!!.

0

eto'o mnie juz dobija ;/

albo podpisuje kontrakt taki jaki mu zarzad oferuje albo won do interu i zapomnij o tym bonusie ;/

Boże co za żenada ;/

wiem ze jest klasowym graczem ale bez przesady ...

0

a gdzie tu jest pedro ?? xD

moim zdaniem iago jest lepszy od jefferena ;p

i mam zal do dos santosa za to ze opuscil barce na korzysc kogutow xD ; [

0

a o poulsenie nie wspomnę ...

0

moim zdaniem nam nie jest potrzebny zaden chyhrynski czy ibrahimovic ( ;/ ) tylko d.villa d.silva i fabregas !!! jesli zarzad barcy tego nie widzi to gz ; [

0

ja prdl -.-

ten rynek transferowy juz wogole oci*ial . ; [

za ibre tyle kasyy ?

; [ chyba tylko w fm-ie

nie jestem za transferem inry a do tego za takie pieniadze !!!

podpisac kontrakt z Eto'o i pozyskac Ville ! innego wyjscia nie ma ; [

a jezeli Eto'o nie podpisze kontraktu z barca na warunkach klubu to straci u mnie szacunek ; /.

0

a ja mam pomysl ; D

jesli nam potrzebny lewy skrzydlowy to moze Nani ...

slyszalem ze Manutd chce sie go pozbyc ;p

a Inter chce Hleba wiec sie dobrze sklada....

lub Silva oczywiscie ( jestem bardziej za ) bo Ribery troche falszywy jest ...

najpierw paraduje w koszulce Barcy a pozniej mowi ze chce grac w Realu ...

0

nie no to nie jest wgl smieszne ...

poulsen w barcelonie ?? co to jakis kabaret ?

to moze jeszcze boruca i lewandowskiego co ?! ; |

0

Do ' janek_centrum ' i ' sami09 '

o realu mi nawet nie wspominaj ...

Barca for life

0

To tak :

Na następny sezon do Barcy ; Maxwell, Henrique ( wypożyczony :D ), Arbeloa (potrzeba kogos solidnego w razie potrzeby zmiany Alves'a ; P), Ribery ( jeżeli się uda ) i Lavezzi na ławkę za Eto'o gdy będzie potrzeba ; )

a sprzedać ; Milito, Silvinho ( kontrakt ), Hleb'a, Gudjohnsen'a, i wypożyczyć Krkicia do jakiejś słabszej drużyny hiszpańskiej i będzie w sam raz ; ). a za rok Fabregas'a kupić a Yaya Toure do Arsenalu oddać jeśli nie będzie się spisywał tak jak w tym sezonie ; D.Taka jest moja opinia ....

0

a ja wam powiem, że chcialbym w barcelonie Maxwell'a :P

0

awrr... :/ było dobrze jak LM odbywała się na TVP -.-

Polsat próbuje zdobyć więcej oglądalności -.- ...

szkoda ; (

0

" Szkoda, za rok LM bez Szpaka to już nie będzie to samo :( "

To Szpakowski już nie będzie komentował ?

0

To się nazywa piękno !!!

Vamoooos Forever

0

a te wszystkie kartki i zawieszenie beda sie liczyc w finalee ?

VAMOS !!!

0

Haha :)

"Powołania otrzymali: Marc Muniesa, Adriŕ Blanchart, Sergi Gomez -and- Albert Dalmau."

Angielskii szpan :D

0

To spokko ^.^

Ribery do Barcy - Buyten do Espanyolu xP

0

Do vinetawolin

Tyy mowisz o Pique ? - Przecierz On gra w pierwszej jedenastce b. często ...

0

Dla mnie najlepsze jest to ; xD

"To już ostatnie sekundy! Giuly... szuka szczęścia między nogami Campbella."

[Podczas finału FC Barcelona - Arsenal]

hahahah : D

0

Onn ma zajefajne długiee piłkii xD. !.

0

Moim zdaniem gdyby Valdes odszedl do Milanu my moglibysmy odebrac (naszego wychowanka) Reinę z Liverpoolu ; D.

0

Bojan'a nie kupywali o.O

Tooo jest wychowanek o.O

Niektorzy naprawde znają sie na football'u -,- . . .

0

Dobijają mnie ludzie ktorzy pisza komentarze o ' Grzesku Rasiaku ' tam gdzie temat jest o czyms/kims innym -.-

Wystarczy sprawdzic jakiekolwiek sportowe newsy na portalach takich jak INTERIA.PL lub ONET.PL -.-

Dosłownie żal takich ludzi -.-

Komentarze w sensie ' A kto myslal ze chodzi o Rasiaka ? '

Rasiak nic nie gra . . .

-.-

{ sory za to co napisalem ale musialem to zrobic -.- }

0

Obawiam się o formę Barcy :(

Następny mecz bez wygranej. ;( ...

0

rdam jesli chodzi ci o ortografie to chce Ci powiedziec ze mieszkam w Anglii i mam angielski komputer :P I jak cos to nie uzywam polskich znakow ; ) A to ze mi sie trafi jakas wpadka to tylko dlatego ze za szybko wystukuje klawisze na klawiaturze xDD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?