"karny był słuszny w 100%, jedyny błąd do czerwień, pokazuje się ją jeżeli piłkarz wychodzi na setke a po faulu nie ma juz setki (w przypadku sam na sam poza polem karnym).
Fabregas miał sete ale karny to też setka więc żółć max."
Stary to jest tak "logiczne" że nawet Chińczyk by tego nie zrozumiał;)
Jeżeli dochodzi do faulu w sytuacji gdzie jest wysokie prawdopodobieństwo strzelenia bramki (w tym przypadku było) to sędzia nakazuje rzut karny a zawodnika który uniemożliwił strzelenia gola karze wykluczeniem z gry!!!!! W takim przypadku nie mógł dostać żółtej kartki bo byłby to błąd...co innego czy ten karny rzeczywiście był ale skoro arbiter tak zinterpretował to już nic z tym nie zrobimy.
Bardzo dobrze że jest Milito który ma szansę nadal grać na bardzo wysokim poziomie. Jednak pozycja środkowego obrońcy wymaga przede wszystkim doświadczenia, koncentracji, umiejętności ustawiania się...to wszystko Milito ma więc spokojnie może walczyć o miejsce w podstawowym składzie...zwłaszcza że któryś z obrońców może mieć spadek formy. Pique to wciąż bardzo młody piłkarz, więc wahania jego dyspozycji są naturalne. Szkoda trochę że Dmytro nie dostaje szans bo musi grać więcej, może teraz gdy Pique ma spadek formy
Futbol wciąż ewoluuje i nie odkryje Ameryki jeśli powiem że w najbliższej przyszłości przysłowiowa "9" nie będzie już tylko maszynką do strzelania bramek. Funkcja wysuniętego napastnika sprowadza się teraz w coraz większej mierze do tworzenia sytuacji podbramkowych dla piłkarzy wchodzących z innych sektorów boiska.
Ibra z Drogbą są idealnymi przykładami napastników przyszłości...wysokich, silnych, dobrze grających głową, potrafiących się zastawić. Nie przez przypadek Messi w tym sezonie strzela tyle bramek (choć moim zdaniem grał już lepiej niż dotychczas), co jest zasługą właśnie Ibry, który tworzy przestrzeń dla wbiegającego Leo
Od Zlatana nie oczekuję zatem 40 bramek w sezonie, oczekuję sporej liczby asyst oraz bramek w kluczowych momentach sezonu (po części już to udowodnił strzelając jedyną bramkę realowi)
powiem szczerze, że bardziej mi zależy na Copa del Rey niż na LM, choć dobrze by było utrzeć nosa angolom;) ale nie będę rozpaczał jeśli odpadniemy Najistotniejsze to odzyskać prymat w Hiszpanii!!
na wypasie ma tą dziewczynę, widziałem kilka jej zdjęć i naprawdę obiecująca;D to na pewno nie to co lubi CR7...nic nie wystaje, brak tony makijażu...hehehe no no no a taki niepozorny;D pamiętam wywiad z pierwszym trenerem Leo-mówił jaki był nieśmiały i takie tam...może drugi Maradona ale jako człowiek zdecydowanie lepszy!
Komentarze
0
@siwak12
To byś stary rzeczywiście zaryzykował...ale dyskwalifikacją!
Dmytro jak każdy wie kto się interesuje nie może grać w europejskich pucharach bo zagrał już w Doniecku.
0
@ Didon
"karny był słuszny w 100%, jedyny błąd do czerwień, pokazuje się ją jeżeli piłkarz wychodzi na setke a po faulu nie ma juz setki (w przypadku sam na sam poza polem karnym).
Fabregas miał sete ale karny to też setka więc żółć max."
Stary to jest tak "logiczne" że nawet Chińczyk by tego nie zrozumiał;)
Jeżeli dochodzi do faulu w sytuacji gdzie jest wysokie prawdopodobieństwo strzelenia bramki (w tym przypadku było) to sędzia nakazuje rzut karny a zawodnika który uniemożliwił strzelenia gola karze wykluczeniem z gry!!!!! W takim przypadku nie mógł dostać żółtej kartki bo byłby to błąd...co innego czy ten karny rzeczywiście był ale skoro arbiter tak zinterpretował to już nic z tym nie zrobimy.
0
Bardzo dobrze że jest Milito który ma szansę nadal grać na bardzo wysokim poziomie. Jednak pozycja środkowego obrońcy wymaga przede wszystkim doświadczenia, koncentracji, umiejętności ustawiania się...to wszystko Milito ma więc spokojnie może walczyć o miejsce w podstawowym składzie...zwłaszcza że któryś z obrońców może mieć spadek formy. Pique to wciąż bardzo młody piłkarz, więc wahania jego dyspozycji są naturalne. Szkoda trochę że Dmytro nie dostaje szans bo musi grać więcej, może teraz gdy Pique ma spadek formy
0
Futbol wciąż ewoluuje i nie odkryje Ameryki jeśli powiem że w najbliższej przyszłości przysłowiowa "9" nie będzie już tylko maszynką do strzelania bramek. Funkcja wysuniętego napastnika sprowadza się teraz w coraz większej mierze do tworzenia sytuacji podbramkowych dla piłkarzy wchodzących z innych sektorów boiska.
Ibra z Drogbą są idealnymi przykładami napastników przyszłości...wysokich, silnych, dobrze grających głową, potrafiących się zastawić. Nie przez przypadek Messi w tym sezonie strzela tyle bramek (choć moim zdaniem grał już lepiej niż dotychczas), co jest zasługą właśnie Ibry, który tworzy przestrzeń dla wbiegającego Leo
Od Zlatana nie oczekuję zatem 40 bramek w sezonie, oczekuję sporej liczby asyst oraz bramek w kluczowych momentach sezonu (po części już to udowodnił strzelając jedyną bramkę realowi)
0
Keita wraca z Afryki!!
0
ale zgadzam się, że trochę szacunku co niektórzy mogliby się nauczyć!!!!
To, że ktoś gra słabo nie znaczy że należy wieszać na nim psy!
trochę szacunku i wdzięczności!
0
powiem szczerze, że bardziej mi zależy na Copa del Rey niż na LM, choć dobrze by było utrzeć nosa angolom;) ale nie będę rozpaczał jeśli odpadniemy Najistotniejsze to odzyskać prymat w Hiszpanii!!
0
no i od razu lepiej;D bo nie da się już czytać tych wpisów...
haha coś pięknego;)
0
czego można spodziewać się po najsłabszym ataku w lidze???
zapewne murowania bramki...ale trzeba z szacunkiem podejść do tego spotkania...nie można tracić punktów z takimi drużynami.
0
na wypasie ma tą dziewczynę, widziałem kilka jej zdjęć i naprawdę obiecująca;D to na pewno nie to co lubi CR7...nic nie wystaje, brak tony makijażu...hehehe no no no a taki niepozorny;D pamiętam wywiad z pierwszym trenerem Leo-mówił jaki był nieśmiały i takie tam...może drugi Maradona ale jako człowiek zdecydowanie lepszy!