Nie wypowiadam się zbyt często, ale tym razem specjalnie się zalogowałem.
Bardzo ciekawe przemyślenia, cieszę się, że ktoś dostrzega drugą stronę medalu.
Aż się zalogowałem, by to zrobić: duża pochwała dla p. Tomasza Lasoty, za składne, inteligentne wypowiedzi, godnie reprezentuje kibiców Barcelony na szklanym ekranie.
Aż się zalogowałem, by to zrobić: duża pochwała dla p. Tomasza Lasoty, za składne, inteligentne wypowiedzi, godnie reprezentuje kibiców Barcelony na szklanym ekranie.
Zdenerwowała mnie dzisiejsza wypowiedź Gasparta. Wywiera medialną presję na Pepie, aby ten pozostał. Ja również chciałbym, aby Guardiola pozostał, myślę, że jeśli postarałby się to potrafiłby zmotywować ponownie drużynę, ale jeśli zostanie tylko dlatego, że otoczka wywiera presje to nic dobrego z tego nie wyjdzie. Jeśli Guardiola zostanie w Barcelonie na siłę, sprowokowany presją to kolejny sezon będzie zdecydowanie gorszy. Motywacja musi wyjść z góry od trenera. Chcę Guardioli na ławce, ale Guardioli zmotywowanego, więc liczę, że podejmie decyzję zgodną ze swoimi przekonaniami.
ElRaul
Jestem w stanie zgodzić się co do Marcelo i Casillasa. Ale cały czas zachodzę w głowę jak obok nich znajduje się Kaka. Nie jako jedyny wymieniasz go jako pozytywny trybik w drużynie z Madrytu. Moim zdaniem spisał się zdecydowanie poniżej oczekiwań i uważam wprowadzenie go za złą zmianę. Oglądając mecz po kilku minutach widząc Kake przy piłce byłem niemal pewny, że nic z tej akcji nie będzie.
Komentarze
0
"Nie można poddawać dyskusji talentu takich zawodników jak Neymar i Alexis have.
0
Jeśli chcieli karnego na Ronaldo to ciekawe czemu w tej akcji:
szczycili się świetna grą bark w bark, ciałem.
0
Jakoś tutaj nie było mowy o faulu
a teraz nagle każdy Madritista chciałby karnego i czerwo dla Masche
0
Nie wypowiadam się zbyt często, ale tym razem specjalnie się zalogowałem.
Bardzo ciekawe przemyślenia, cieszę się, że ktoś dostrzega drugą stronę medalu.
0
Aż się zalogowałem, by to zrobić: duża pochwała dla p. Tomasza Lasoty, za składne, inteligentne wypowiedzi, godnie reprezentuje kibiców Barcelony na szklanym ekranie.
0
Aż się zalogowałem, by to zrobić: duża pochwała dla p. Tomasza Lasoty, za składne, inteligentne wypowiedzi, godnie reprezentuje kibiców Barcelony na szklanym ekranie.
0
Zdenerwowała mnie dzisiejsza wypowiedź Gasparta. Wywiera medialną presję na Pepie, aby ten pozostał. Ja również chciałbym, aby Guardiola pozostał, myślę, że jeśli postarałby się to potrafiłby zmotywować ponownie drużynę, ale jeśli zostanie tylko dlatego, że otoczka wywiera presje to nic dobrego z tego nie wyjdzie. Jeśli Guardiola zostanie w Barcelonie na siłę, sprowokowany presją to kolejny sezon będzie zdecydowanie gorszy. Motywacja musi wyjść z góry od trenera. Chcę Guardioli na ławce, ale Guardioli zmotywowanego, więc liczę, że podejmie decyzję zgodną ze swoimi przekonaniami.
0
ElRaul
Jestem w stanie zgodzić się co do Marcelo i Casillasa. Ale cały czas zachodzę w głowę jak obok nich znajduje się Kaka. Nie jako jedyny wymieniasz go jako pozytywny trybik w drużynie z Madrytu. Moim zdaniem spisał się zdecydowanie poniżej oczekiwań i uważam wprowadzenie go za złą zmianę. Oglądając mecz po kilku minutach widząc Kake przy piłce byłem niemal pewny, że nic z tej akcji nie będzie.
0
gościu nazywał się: Culé a muerte
pamiętam, że swego czasu przeglądałem komentarze tylko w poszukiwaniu tego co on napisze :)
0
Jakoś tutaj nie było mowy o faulu
a teraz nagle każdy Madritista chciałby karnego i czerwo dla Masche