Heheh masz te zmiany swoje Panie Flick urus do sprzedania lopez no comment FDJ bez Pedriego nie istnieje a gavi to ktoś niżej dobrze napisał nie ma takiej pozycji "fajny chłopak" kibel na zachodnim jeden wielki smród 4-0 to nie wszystko a teraz kolejny heheh 3-1 bravo BVB
Heheh masz te zmiany swoje Panie Flick urus do sprzedania lopez no comment FDJ bez Pedriego nie istnieje a gavi to ktoś niżej dobrze napisał nie ma takiej pozycji "fajny chłopak" kibel na zachodnim jeden wielki smród 4-0 to nie wszystko a teraz kolejny heheh 3-1 bravo BVB
Komentarze
0
Heheh masz te zmiany swoje Panie Flick urus do sprzedania lopez no comment FDJ bez Pedriego nie istnieje a gavi to ktoś niżej dobrze napisał nie ma takiej pozycji "fajny chłopak" kibel na zachodnim jeden wielki smród 4-0 to nie wszystko a teraz kolejny heheh 3-1 bravo BVB
0
0
Stanowcze Nie Parę Lat Wcześniej Tak Mamy Młodzież To Wystarczy
0
Za Rakietę Też Dawali 100 A Jak Się Skończyło Każdy Chyba Pamięta
0
0
Za Rakietę Też Dawali 100 A Jak Się Skończyło Każdy Chyba Pamięta
0
Stanowcze Nie Parę Lat Wcześniej Tak Mamy Młodzież To Wystarczy
0
Heheh masz te zmiany swoje Panie Flick urus do sprzedania lopez no comment FDJ bez Pedriego nie istnieje a gavi to ktoś niżej dobrze napisał nie ma takiej pozycji "fajny chłopak" kibel na zachodnim jeden wielki smród 4-0 to nie wszystko a teraz kolejny heheh 3-1 bravo BVB