PW27
Dołączył/a: styczeń 2013
6 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wywiad z Casillasem, jeszcze zwala winę na młodych
Jesteś przyzwyczajony, że na boiskach rywali wyśpiewuje się „Iker, Iker”, ale jak czułeś się, gdy fani Atleti zrobili to po twoim błędzie?
-Jakim błędzie?
Przy pierwszej bramce.
-Dlaczego to był błąd?
Bo piłka była do złapania.
-Że dlaczego?
Piłka była do złapania.
-Ty mówisz tak z zewnątrz, bo tego nie widziałeś. Ja ze środka mogę zapewnić, że tak nie było. Jeśli mówisz, że to był błąd, ok. Ja nie chcę szukać wymówek, ale to była szybka akcja i piłka przeszła między nogami Nacho, a potem Varane lekko zmienił jej tor. Poleciała metr obok i na końcu się poślizgnąłem.
plz
1
Może być kilka drużyn w ćwierćfinale, na które lepiej byłoby trafić, niż na Bayern. Atletico, Psg, Arsenal, Fc Porto...
1
Widzieliście pomeczowy wywiad z Ronaldo? Same usprawiedliwienia, że zawodnicy grali dużo wcześniej, że Real lepszy, że nie było karnego...
1
Chciałbym kogoś łatwiejszego, większego pewniaka wygranej Barcy. Może pisze się przez ż
2
Z tym Kobieta vs Ja myślałem o czymś innym?;)
1
Z takim hajsem, który dostaje w klubie może to być możliwe
3
Ronaldo zszedł za Jese?
1
W sumie my mamy fajnie, kibicujemy Barcelonie, to wygrywają, kibicujemy Atleti, to samo
1
Piłkarze myślą, że jak się zatrzymają to sędzia już musi zagwizdać
1
Nie wierzę, lepiej być nie może :D
2
Casillas nawet eboli by nie złapał
1
Strzał 5/10, gol przez błąd, chciał złapać złą piłkę
1
Doceniam to.
1
O której mecz?
1
Dzisiaj będzie grał Krycha, czy wciąż ma kontuzję?
1
Jego rodzice to nieźli hultaje
1
Co tam jest?
17
Niech ich zniszczą, przecież każdy chce zobaczyć miny tych szejków po porażce
2
Komentatorzy ciągle o tym hajsie ;)
1
Wszyscy jesteśmy za Francją #Viva
1
Za 8 milionów też bym się go nauczył na pamięć
1
Jeeeeeeeeeeeeesttttt
1
Przejąć to przejąć!!!
1
Ciągle są jakieś szanse
1
Za wcześnie wszedł, albo zszedł? Wie ktoś?
1
Chelsea-City 1-1 :v
1
Nie było spalonego...
2
Ja tu krzyczę, a komentatorzy szepczą
1
Suarez idealnie podał!!
1
Zajebisty początek, od razu podanie do bramkarza