0

mhm... co mogę powiedzieć .. jestem fanem BARCY a szczególnie PINTO =) moim zdaniem bramkarzem numer 1 powinien być Pinto a nie Valdes (Valdesa darze ogromnym szacunkiem) a propo meczu jestem pewien ze Pinto pokaże i klasę i trzymam kciuki za czyste konto!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?