zgadzam się z tobą ponieważ wszyscy myślą że xavi nadal będzie grał 60 meczów w sezonie i wymiarze 90 min to jest nie realne a on się starzeje a pamiętajcie thiago to jest zmiennik iniesty a nie xaviego :))
Zobaczycie że będzie dobrze ja się wcale nie przejmuje bo wiem że Barca w tym składzie grała pierwszy raz i ostatni mam nadzieje ze na Club America zagramy już dużo lepszym składem z xavim i pique w większym wymiarze czasowym .I wiem że jak wszyscy wrócą to BARCELONA pokażę jak się gra prawdziwą piłkę z messim na czele :) POZDRAWIAM
Komentarze
0
siema mam pytanie czy jest tu ktoś z okolic kępna :) ??
0
SIEMA mam pytanie czy ktoś z was się wybiera na mecz POLSKA WŁOCHY ?
0
Witaj CESC w domu :)
Ale jestem szczęśliwy
0
SUPERRRRRRRRRRRRRRR :))
Witaj w domu CESC
0
przemocule
zgadzam się z tobą ponieważ wszyscy myślą że xavi nadal będzie grał 60 meczów w sezonie i wymiarze 90 min to jest nie realne a on się starzeje a pamiętajcie thiago to jest zmiennik iniesty a nie xaviego :))
0
SIEMKA wiecie może jak nazywa się pierwsza piosenka z tego filmiku ???
0
Spokojnie.
Zobaczycie że będzie dobrze ja się wcale nie przejmuje bo wiem że Barca w tym składzie grała pierwszy raz i ostatni mam nadzieje ze na Club America zagramy już dużo lepszym składem z xavim i pique w większym wymiarze czasowym .I wiem że jak wszyscy wrócą to BARCELONA pokażę jak się gra prawdziwą piłkę z messim na czele :) POZDRAWIAM
0
barcafcan89
Też mam taką nadzieję że jak jutro wejdę na strokę to będzie już oficjalnie cesk i Alexis Blaugrana :)) Trzeba mieć nadzieję
0
SIEMA mam pytanie czy ktoś z was się wybiera na mecz POLSKA WŁOCHY ?
0
NIE NA TEMAT ALE
Długi hiszpańskich klubów:
1. Real Madryt 683 mln euro
2. Valencia 550 mln
3. Atletico Madryt 511 mln
4. Barcelona 489 mln
5. Villarreal 240 mln
6. Espanyol 165 mln
7. Racing Santander 137 mln
8. Sevilla 122 mln
9. Deportivo 120 mln
10. Mallorca 85 mln