28 marca 2012, 21:44
0
DZIEKI NIE WIEDZIALEM ZE LECI NA POLSACIE ;)
28 marca 2012, 21:42
28 marca 2012, 21:41
JAK SIE OGLADA TU MECZE GDZIE>??????????????
JAK SIE TU OGLADA MECZE DA SIE WOGOLE NA TEJ STRONIE. ODPISZECIE????????????????????????????????????????????????????????
28 marca 2012, 21:40
28 marca 2012, 21:37
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
DZIEKI NIE WIEDZIALEM ZE LECI NA POLSACIE ;)
0
0
JAK SIE OGLADA TU MECZE GDZIE>??????????????
0
JAK SIE TU OGLADA MECZE DA SIE WOGOLE NA TEJ STRONIE. ODPISZECIE????????????????????????????????????????????????????????
0
0
0
0
JAK SIE TU OGLADA MECZE DA SIE WOGOLE NA TEJ STRONIE. ODPISZECIE????????????????????????????????????????????????????????
0
JAK SIE OGLADA TU MECZE GDZIE>??????????????
0