OwenLFC
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Liverpool
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kolejny brazylijski najemnik niczym sie nie rozni od neymara, bierzcie go I skonczy sie ta trwajaca popelina
2
Skoro nie ma z kim grać to po co Barca chce ściągnąć Aguero czy Dybale przecież to jego partnerzy z kadry , to że nic nie grają to jedna sprawa ale nie pie.... ze nie ma z kim grać bo mają jedną z najlepszych reprezentacji kadrowo
2
nie oszukujmy się ale Argentyna ma klasowych piłkarzy : Aguero , Icardi , Higuain , DI Maria, Lavezzi , Dybala , Mascherano , Lamela naprawde Leo ma z kim grać , więc nie litujcie się tak nad nim , po prostu w kadrze mu nie idze i tyle .
0
do tego Ronaldinho :D
0
tak podaje że ąż ma najwięcej asyst w lidze
0
Sędziowie w hiszpańskiej lidze chyba bardzo rzadko doliczają minuty... Neymar Aut
0
To jak Neymar sie tak wkurzył, to co powinien miec w myślach Suarez , tyle razy co mógłby mu Neymar piłkę zagrać to wolał się kiwac!
1
Wyrażam Tylko swoją opinię, Moim zdaniem bez R10 nie było by teraz wielkiej Barcy i Wielkiego Messiego , szkoda ze tak szybko się go pozbyli
3
I tak najlepszy był Ronaldinho !!! Już nikt nigdy tego nie zmieni , Messi może dostać nawet 10 Złotych Piłek ale i tak R10 był lepszy
0
Nie wiem jak wogle można go porównywać go do Messiego , gość ma za duże parcie na szkło. Skończy jak Balotelli
0
jutro panowie grajcie pewniaka handicap na Barce i że Luis walnie 2 gole czuje to we krwi! a Dokładny wynik 4:0 + Messi i Iniesta
0
A ja zauważyłem że Luis próbuje sie wystawiać , ale narazie jakoś nie chca mu piłek grać, Iniesta raz mógł ładną prostopadłą podać ale wybrał Neymara
0
z całym szacunkiem dla Messiego ale nie jest najlepszym piłkarzem w historii przynajmniej narazie takie stwierdzenia można wypowiadać po kilku latach lub kilkunastu latach gry. Prędzej już Ronaldinho do tego wyróżnienia ,że w życiowej formie R10 był lepszy od Messiego. Pamietam jak w wiadomościach czy faktach nawet pokazywali Ronaldinho i mówili o tym że futbol ma nowego króla. Także takie wypowiedzenia są znacznie na wyrost, co nie zmienia faktu że Messi jest obecnie jednym z najlepszych na świecie obok Stevena Gerrarda:) tak tak panowie
0
Witam serdecznie kibiców Barcy:) Mam ogromną nadzieję że skopiecie tyłki Man.U że im się odechce tego finału. Do boju Barca Pozdrawiam