0

Przecież nie może tak być być żeby Real przegrał ligę czwarty raz z rzędu...Takiej traumy by mogli nie przeżyć.

2

Problem polega na tym, że wielkie gwiazdy Argentyny nie potrafią się do Messiego dostosować i nie rozumieją do końca jego filozofii gry. W Barcelonie Neymar czy Suarez doskonale wiedzą, że gra jest toczona pod dyktando Argentyńczyka. Posłuchajcie słów Neymara po przyjściu do Barcy: "Jestem tu po to aby pomóc Messiemu". Oni sobie zdają z tego sprawę, że Messi jest najlepszy i jedyny w swoim rodzaju, ale oni sami przy nim również stają się lepsi.

1

I to jest właśnie problem takich zawodników jak Messi czy Ronaldo. Zawsze oczekuje się od nich, że będą sami mecze wygrywali a zwłaszcza te najważniejsze.
Finał Champions League był dobrym przykładem na to, że wygrywa cała drużyna a nie jeden zawodnik. Messi nie zagrał jakoś porywająco w Berlinie, ale jakie to ma znaczenie.

4

Tylko Messi i DiMaria ciągną grę tej drużyny. Po zejściu z boiska tego drugiego można było odnieść wrażenie, że pieciu zawodników ubyło Argentynie a nie jeden. Trzeba też powiedzieć, że gra takich piłkarzy w reprezentacji jak Lavezzi, Aguero czu Higuain to jest pusty śmiech...Można się łapać za głowę co oni wyprawiają na boisku, ale niestety w tym złym znaczeniu. Nawet piłka wyłożona jak na tacy przez Messiego będzie za moment zepsuta. Ja się nie dziwię, że mu się biegać odechciewa. A co do fauli i ostrej gry...to szkoda jeszcze, że po głowie go nie kopali. Medel zostaje wybrany do 11-tki turnieju a dyscypliny sportu mu się mylą. Drugi debil po De Yongu. No ale przecież reprezentant gospodarzy czerwonej kartki dostać nie może.

0

Pogba to sobie już może tapetować pokój okładkami z hiszpańskich gazet.

2

Ja akurat zgadzam się z autorem w tej kwestii, że to ciągłe porównywanie jest beznadziejne. Trzeba się po prostu cieszyć, że żyjemy w czasach tak wielkich piłkarzy.

4

Mówi się "welcome to" jak już chcesz tak pisać.

0

Bo miało się udać...

0

Pytanie tylko, czy w ogóle zagrają z Deportivo...Bo jakoś mi się nie wydaje.

0

I przede wszystkim już fizycznie nie wyrabia. To było zwłaszcza wczoraj widać.

0

Bramkę najlepiej by było strzelić przy stanie 0:0. I praktycznie po Bayernie...

6

Ale jaki Superpuchar...Co oni ćpają?

2

Moim zdaniem Xavi, Rafinha, Bartra i Pedro powinni grać od początku w sobotę.

19

Róbmy swoje i trzymajmy kciuki za Valencię.

0

Ale nie zapominaj, że w dużej mierze dzięki niemu padła bramka na 3:0.

0

Hehehe, dobre...

4

Na Canal Plus to pojechali ostro komentarzami.
"Barcelonie nie szło ale w ostatnim kwadransie Bóg zstąpił w Katalonii"

0

Będzie o to ciężko niestety...

0

Liczę na zwycięstwo, choć będzie bardzo ciężko. Barca ostatnio potrafi grać naprawdę bajecznie, ale z drugiej strony jak pomyślę np. o pierwszych połowach meczów przeciwko Realowi czy Valencii czy drugiej połowie w Sevilli, to już sam nie wiem...
Miejmy nadzieję, że piłkarze dadzą z siebie wszystko.

4

Jeśli masz na kogoś liczyć to licz na siebie

0

I wiesz na pewno, że Real nie zdoła tam wygrać?
Przecież my nie wygraliśmy na własne życzenie.

0

Powiem tak: Oby się nam ten remis w Sevilli nie odbił czkawką...Trzeba liczyć na Sevillę za tydzień.

1

Oby tylko nie dali ciała jak w Sevilli...

0

Wyniki losowania już znamy. Teraz trzeba się skupić na krajowym podwórku - to jest najważniejsza sprawa.

0

Niestety, pierwszy mecz u siebie...

0

Zgadza się, zdecydowanie najlepszy zawodnik PSG.

1

80 baniek to on wart nie jest, gruba przesada...

0

Żal mi trochę Davida Luiza. On w ogóle nie powinien wystąpić w tym meczu...

1

Bramka Griezmanna to faktycznie paranoja jakaś...Gość był na metrowym spalonym.

13

Rozumiem zmiany Neya w kilku poprzednich meczach, bo grał słabo i był bardzo nieskuteczny. Ale tym razem Enrique przesadził i to nawet bardzo...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?