też myślę że przesunięcie Abidala na środek byłoby lepszym posunięciem. W zeszłym sezonie na lewej stronie i tak nie błyszczał a problem ze środkowym obrońcą mielibyśmy z głowy, a na dodatek na lewej obronie byśmy mieli dwóch świetnych zawodników wydając na to bodajże 5 milionów(nie pamiętam ile Maxwell kosztował). Niech go biorą jak najszybciej i mogą sprowadzić jeszcze Fabregasa lub jakiegoś skrzydłowego.
Mata to podstawa! Niech go kupią bo Henry ni bedzie mial wartosciowego zmiennika. A drugim niech bedzie Czyhrynski bo będzie tańszy i bardziej nam sie przyda.
Mieliśmy mieć dłuższą ławke ale narazie sie jakoś na to nie zanosi;/ Niech sie postarają o tych dwóch zawodników i Jeffrena i Pedro włączą do perwszego team'u.
Komentarze
0
jest na TVP Sport na żywo.
0
To jest chore co napisałeś! Przecież Fabregas nie jest def pomocnikiem to jak on niby może zastąpić najlepszego na tej pozycji Toure?!
0
Oby tylko to nie była jakaś plotak z tym odejściem za darmo.
0
Dlatego wlasanie ze jest słaby na lewej, może sie sprawdzi na środku jako zmiennik.
0
też myślę że przesunięcie Abidala na środek byłoby lepszym posunięciem. W zeszłym sezonie na lewej stronie i tak nie błyszczał a problem ze środkowym obrońcą mielibyśmy z głowy, a na dodatek na lewej obronie byśmy mieli dwóch świetnych zawodników wydając na to bodajże 5 milionów(nie pamiętam ile Maxwell kosztował). Niech go biorą jak najszybciej i mogą sprowadzić jeszcze Fabregasa lub jakiegoś skrzydłowego.
0
To jest chore co napisałeś! Przecież Fabregas nie jest def pomocnikiem to jak on niby może zastąpić najlepszego na tej pozycji Toure?!
0
Mata to podstawa! Niech go kupią bo Henry ni bedzie mial wartosciowego zmiennika. A drugim niech bedzie Czyhrynski bo będzie tańszy i bardziej nam sie przyda.
0
Mieliśmy mieć dłuższą ławke ale narazie sie jakoś na to nie zanosi;/ Niech sie postarają o tych dwóch zawodników i Jeffrena i Pedro włączą do perwszego team'u.
0
Messi na prawą, Ribery na lewą stronę i na środku Etoo bądź jakiś nowy nabytek, Iniesta z Xavim w środku, z tyłu Yaya. To dopiero będzie ofensywa!
0
Przyda nam sie taki zawodnik. Henry lata świetności ma za sobą dawno