0

To miałbyć Koke ale podobno nie wyszło wiec przyszedł Turan

2

Chyba się upił chłopak jak mówi że zadecyduje o tym Abidal i Enrique jak ten transfer był na życzenie trenera gdzie tu logika ???

0

hahaha :D dobre

0

Douglas mógłby grać częściej nie miał zbytnio szansy się pokazać

0

Gerson i Pogba w Barcelonie to by było coś :P

0

Zawodnik na lata warto wyłożyć grubą kasę za niego :)

0

tak będzie mógł :)

1

link do prezentacji zawodnika jak ktos nie ma :)

55

Teraz tylko Pogba i jestem szczęśliwy

3

Douglas to ma życie w barcelonie :D

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?