co dokladnie powiedzial Pep na koncu? Angielski komentator powiedzial cos ze ''is no longer with us but will remain in our hearts? o kim mowa bo nie zrozumialem?
" Kazda druzyna stawia sobie za cel zdobycie trofeów bo na ich podstawie zapisuje się osiągniecia"
Taa jasne przed sezonem taka Numancia czy Almeria zakladaja sobie zdobycie mistrzostwa w lidze, a jak dobrze pojdzie to moze i w pucharze króla. Bzdury.
Zgadzam sie ze mowa o potrójnej koronie w grudniu to wybieganie za bardzo do przodu, najpierw wygrajmy coś a potem sie z tego cieszmy.
" Kazda druzyna stawia sobie za cel zdobycie trofeów bo na ich podstawie zapisuje się osiągniecia"
Taa jasne przed sezonem taka Numancia czy Almeria zakladaja sobie zdobycie mistrzostwa w lidze, a jak dobrze pojdzie to moze i w pucharze króla. Bzdury.
Zgadzam sie ze mowa o potrójnej koronie w grudniu to wybieganie za bardzo do przodu, najpierw wygrajmy coś a potem sie z tego cieszmy.
co dokladnie powiedzial Pep na koncu? Angielski komentator powiedzial cos ze ''is no longer with us but will remain in our hearts? o kim mowa bo nie zrozumialem?
Komentarze
0
co dokladnie powiedzial Pep na koncu? Angielski komentator powiedzial cos ze ''is no longer with us but will remain in our hearts? o kim mowa bo nie zrozumialem?
0
" Kazda druzyna stawia sobie za cel zdobycie trofeów bo na ich podstawie zapisuje się osiągniecia"
Taa jasne przed sezonem taka Numancia czy Almeria zakladaja sobie zdobycie mistrzostwa w lidze, a jak dobrze pojdzie to moze i w pucharze króla. Bzdury.
Zgadzam sie ze mowa o potrójnej koronie w grudniu to wybieganie za bardzo do przodu, najpierw wygrajmy coś a potem sie z tego cieszmy.
0
" Kazda druzyna stawia sobie za cel zdobycie trofeów bo na ich podstawie zapisuje się osiągniecia"
Taa jasne przed sezonem taka Numancia czy Almeria zakladaja sobie zdobycie mistrzostwa w lidze, a jak dobrze pojdzie to moze i w pucharze króla. Bzdury.
Zgadzam sie ze mowa o potrójnej koronie w grudniu to wybieganie za bardzo do przodu, najpierw wygrajmy coś a potem sie z tego cieszmy.
0
co dokladnie powiedzial Pep na koncu? Angielski komentator powiedzial cos ze ''is no longer with us but will remain in our hearts? o kim mowa bo nie zrozumialem?