Opanowany
Dołączył/a: kwiecień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sanchez z Messim moim zdaniem nie współpracowali świetnie w tamtym sezonie, ale widocznie tak im szło jak w całym sezonie, czyli ciężko i pod górke... Mam nadzieje, że do tych dwóch graczy dołączy świetnie grający w dobrej formie Pedro, bo w Euro moim zdaniem błyszczał, no i nie zapomnijmy o Davidzie, bo on jest znakomitym strzelcem, tyle że do takiego zespołu jak Barcelona po takiej kontuzji ciężko jest się zgrać, tyle że to wielki piłkarz z napewno wielką ambicją!